Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ szinglik, mivel toltitek...

20+ szinglik, mivel toltitek a szabadidotoket?

Figyelt kérdés
Korotok, nemetek?

2012. ápr. 18. 20:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Szabad ido?? Nagyon ritka, de, ha akad, akkor kiallitasra, moziba, operaba jarok, talalkozok a barataimmal, ismeroseimmel, filmezek, olvasok. Nem pasizok, az majd alakul magatol.
2012. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
72%

buli,koncert,színház és a párkapcsolatnak a lehetőségét is elkerülöm, mert a komolykodás nem nekem való.

27N

2012. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:

Vasút, vasút, vasút:-)


27/F

2012. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

A hobbimmal, kockulással.

22F

2012. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

20.

most komolyan:) nem vagy pöppet antiszociális?:) én is jól elvagyok egyedül....de azért imádom a társaságot!!!

most nem vagyok szingli...

de amúgy olyankor mikor nem volt párkapcsolatom rengeteg időt töltöttem a barátaimmal....most is...de akkor jóval többet:) és megcsináltam minden olyasmit, amire párkapcsolatban nincs időm illetve energiám:)

23L

2012. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Külön élek a szüleimtől, úgyhogy háztartás, olvasás, netezés, filmnézés (sorozatb*zi vagyok), barátokkal mászkálás, ritkán buli, színház anyukámmal, bébiszittelés, jövő héttől pedig belevágok a jogsiszerzésbe, amivel kb. el fog menni a nyár... Ezen felül új munkát is keresek, úgyhogy nem unatkozom. Szeretnék kapcsolatot, de jelen pillanatban nem tudom, hova férne bele az időmbe egy pasi...

24N

2012. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

09:09


Aszociálisnak hívják, az antiszociális teljesen más. De ha az vagyok, akkor is mi van, semmi. Nem azért vagyok egyedül, mert senki nem akar velem foglalkozni, hanem azért, mert van tapasztalatom, milyen amikor az ember szociális életet él, és milyen mikor egyedül van, és nekem ez utóbbi jobban bejön.

2012. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Olvasok, netezek, írok, tanulok, nyelvet tanulok, barátaimmal lógók, ha van rá idő, néha bulizom, néha önkénteskedem, régebben fociztam, most sajnos nincs rá időm.. Ezen kívül, most az új elfoglaltságom,hogy főzni tanulok.. Sajnos a tanuláson kívüli programokra ritkán van időm, de, ha végre letudtam az államvizsgát, a diplomamunkát, akkor talán kicsit több időm lesz..


N/22

2012. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Internet, tanulás, film, fiúk nézegetése...

23/N

2012. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
A séta kimaradt.
2012. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!