Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves szingli lány vagyok,...

22 éves szingli lány vagyok, kezdek bekattanni az egyedülléttől. Ti, akik szinglik vagytok, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Már két éve nincs fium :(. Néha vágyom rá, hogy legyen, néha örülök a szabadságak.
2011. ápr. 5. 21:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%
29 vagyok, 5 éve nincs pasim, és imádom az egyedüllétet a szabadságot, hogy nem, dirigál senki és semmi és hogy nem kell senkihez sem igazodnom!Szerintem még egy ideig tartani is fogom magam ehhez!
2011. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Én is úgy vagyok vele, hogy néha vágyom rá, néha nem, de engem nem vitt még rá a lélek hogy tényleg megismerkedjek bárkivel, inkább úgy teszek, mintha nem venném észre, ha valaki próbál flörtölni, nem tudom miért, bár én ennyi ideje nem vagyok szingli mint te.Alapvetően szeretem a szingli létet, mert szerintem jó, de társsal is jó, viszont azt hiszem várok valami villámcsapás szerűségre, és meglátom azt, aki a férjem lesz és biztos érezni fogom és nem fogok mindenféle hülye magam által kreált kifogással visszakozni :)
2011. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
32%
Akkor keress egy pasit, mi olyan nehéz ebben?
2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%

Mutass képet privibe!

24/L

2011. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hát, nehéz "normálisat" találni. Olyan akadt pár, aki csak lefeküdni akart volna velem és tudtomra is adta :S. Én nem ilyenre vágyom, hanem mint a második válaszoló :)
2011. ápr. 5. 21:55
 6/36 A kérdező kommentje:

21:54-es

Ugye csak elirtad és nem lány vagy?

2011. ápr. 5. 21:57
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de miért zárja ki a szingliség, vagy az, hogy nem akarsz pasit a társaságba járást?


Szóval attól, hogy szingli vagy még lehet egy jó társaság akikkel eljársz pecázni, vagy csak szalonnát sütni meg ökörködni a parton.


Én is eljárnék, ha lenne ilyen társaság ha lenne elég időm, és nem merítene ki a meló meg a tanulás.

2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Vannak barátnőim, meg pár barátom is de mind szét vagyunk szóródva, munka miatt főleg. Én is dolgozom, és főiskolára járok levelező tagozatom, ez a 2. szemeszterem most.
2011. ápr. 5. 22:01
 9/36 anonim ***** válasza:

Regizz be ide!


[link]

2011. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

ezzel én is hasonlóan vagyok néha kezd agyamra menni hogy egyedül vagyok néha borzalmasan hiányzik valaki mellölem de néha viszont nem:D

20F

2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!