Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ szinglik, mivel toltitek...

20+ szinglik, mivel toltitek a szabadidotoket?

Figyelt kérdés
Korotok, nemetek?

2012. ápr. 18. 20:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Tanulás, ha nem épp az egyetem akkor nyelvtanulás, de egyetem mellett is tanulok nyelveket. Netezés, tv, film vagy épp sorozat nézés, zene, shoppingolás, olvasás. Most h nyár van strandolás, vagy itthon napozás. Kevés időm van még a barátnőimre is, hát még egy pasi, belese merek gondolni, akkor hogy osztanám be az időm, és mi mindenről le kéne mondanom. Kirándulnék is, múzeumba, színházba, moziba mennék, na meg külföldre, mert imádok utazni, de sajna ezekre az utóbbiakra több pénz kéne, talán majd ha dolgozok.

22/L

2012. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Net, számítógépes játékok, olvasás.

28L

2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Többnyire tanulok, internetezek, barátaimmal vagyok.
2012. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

minden időmet elveszi az egyetem, örülök ha este bezuhanhatok az ágyamba

21/L

2012. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok, csak netezgetek. De ha kiteszem itthonról a lábam, akkor intenzív társasági élet és pasivadászat. Márpedig ha nincs másnap meló, tuti nem maradok itthon :) (De nem jobbra-balra szexelős típus vagyok, hanem renedes párkapcsolatot szeretnék.)

27/N


20-ashoz egy kérdés: Én eléggé az ellentéted vagyok, bár jól elvagyok egyedül, de meglehetősen pasifüggő vagyok, azt se bírom huzamosabb ideig, ha nem is tetszik senki és nincs semmilyen helyzet. Egyszerűen nem bírom enélkül az érzés nélkül, és nyilván ez se normális, és nyilván emiatt tudok az átlagnál is nehezebben azonosulni azzal, amit leírtál. Csak arra lenné kíváncsi, hogy voltál-e már szerelmes. Voltál?

2012. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
(A "jól elvagyok egyedül"-t most arra értettem, hogy kellemesen elszüttyögök itthon, nem a szingliségre.)
2012. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

internet

házimunka

főzés


23/L

2012. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

23/L

Munkát keresek. :D fodrászat, alvás, netezés, olvasás.. ha meg kimozdulok akkor shopping, haverok kocsma ritkán buli

2012. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Tulajdonkepp azert tettem fel a kerdest, mert tippeket szeretnek valami ujhoz, izgalmashoz, amihez nem sok penz kell es lehetoseget ad uj embereket megismerni, baratkozni, esetleg bepasizni... De konkretan nem igazan tudom, hogy mi lenne ez.
2012. okt. 28. 21:57
 40/41 anonim ***** válasza:
Én zeneiskolába jártam éjjel-nappal, mikor 25-30 voltam.
2012. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!