Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő ha özvegyként új...

Elítélendő ha özvegyként új párkapcsolatot kezd?

Figyelt kérdés

Apukám több, mint 10 éve elhunyt azóta anyukámnak nem volt senkije. Most összejött egy férfival. Nagyon jót tett neki ez a a kapcsolat teljesen kivirult.

Mégis sokszor hallom rokonoktól, ismerősöktől, hogy nem ítélik el anyámat, hogy van új párkapcsolata. Én ezen teljesen ledöbbentem, mert nekem eszembe se jutott, hogy ez bárki számára elítélendő lehet.

Ez csak nekem furcsa? Tényleg "bűn" ha az ember özvegyként új párkapcsolatot kezd?


2012. ápr. 18. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem elítélendő. Neki is csak egy élete van.

És ha boldog, jót tett neki ez a párkapcsolat, akkor méginkább.

Sok boldogságot neki! :) (Látatlanban is úgy gondolom, megérdemli.)

2012. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elítélni? Nem a középkorban élünk! Apukád halt meg, nem ő!!!
2012. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Csak ezek a megjegyzések olyan rossz érzést keltenek bennem. Nem értem az embereket...
2012. ápr. 18. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"sokszor hallom rokonoktól, ismerősöktől, hogy nem ítélik el anyámat" vagyis, hogy elítélik? Ne foglalkozzatok velük, főleg, ha anyukádra jó hatással van és ti is jól kijöttök vele!
2012. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ha jót tesz neki miért ne? Inkább essen mély depresszióba és próbáljon meg négyszer öngyilkosságot elkövetni? Nem értem én sem az embereket...:/
2012. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem elítélendő, így évek múltán. Egyszerűen már megszokták, hogy nicns neki párja. No meg az emberek nehezen vizsonyulnak a halálhoz, és valahol "elvárják", hogy aki elvesztette a párját, az kegyeleti okokból ne válasszon újra.
2012. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezt bírom, hogy "nem ítélem el ezért vagy azért"...

Ez olyan, mintha azt mondaná, hogy amit tett, az elítélendő, de lám lám én olyan nagylelkű vagyok, hogy nem ítélem el.

Ha igazán nem ítélné el, akkor eszébe sem jutna az "elítélem" szó.

Ez olyan, mint amikor anyósom sóhajt, és azt mondja "Én nem szólok bele, a ti dolgotok", és vág egy arcot, de ez ro.hadtul azt jelenti, hogy amit csinálunk az sz.ar, és megvan a véleménye, de nem mondja (előttünk legalább is, mert a hátunk mögött nagyon megy a fúrás)!


Szóval: nincs mit "elítélni" ezen!


Örülni kell, hogy anyukád boldog!

2012. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyék az emberek.


Anyám nővére 34 volt mikor hirtelen meghalt a férje (5 volt).Ő ott maradt egy fél éves babával.

Pszihológus jaaslatára kezdett el társaságba járni,ott ismerte meg a mostani párját (2 év tlt el ekkor már).

Rengetegen megszólták,36 évesen nem volt hajlandó feketében sirni egész nap,hanem a kicsi és saját maga miatt uj életet kezdett,férfival az oldalán.


Jó pár év eltelt,de ma is van aki megszólja,pedig jó apár talált a gyereknek,jó társat magának.


Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel.

2012. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, sőt, sok legyen boldog anyukád, örüljetek, hogy "teljesen kivirult"! 10 év bőven elég volt gyászolni. Ha már számít valakinek a véleménye, az legyen a sajátod, illetve, ha vannak testvéreid, azoké.
2012. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon helyes, hogy végre van valakije! 10 hosszú év után! Ha feleannyi idő után jött volna össze valakivel, az sem lenne elítélendő, a férjét úgysem fogja soha elfelejteni.

A rosszindulatú ismerősök, rokonok meg befoghatják, mondd nekik, hogy örülsz, hogy anyukád végre boldog!!

2012. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!