Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted az anyagiak mennyire...

Szerinted az anyagiak mennyire képesek megrontani egy hosszabb párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nálunk az, hogy máról holnapra kell élnünk, a krumpli krumplival meg rizzsel és tésztával kezdi felőrölni a mindennapokat. Nem tudunk kiugorni, külföldre mennénk,de nincs miből, egymásra mutogatunk, és napról napra nagyobb a feszültség. Lassan már nem tudjuk kezelni.
2012. febr. 27. 06:30
1 2
 1/16 Dottorre ***** válasza:
Mi nagyon sokáig így éltünk. Hozzá téve, hogy apám alkesz volt. Erre nem nagyon van jó megoldás szerintem. Talán az, ha veszitek a sátorfát, és külföldön kerestek együtt munkát. Persze ez nagyban függ a szakmátoktól, ha nincs,akkor kinn is hiába kerestek papíron többet, az a kinti élethez ugyan úgy kevés lesz. Bele kell törődni, hogy mindenkinek az álma egy jobb élet, de ez itt ,és most szinte mindenkinek lehetetlen, főleg a fiataloknak.
2012. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát mivel már írod is, láthatod, hogy nagyon is megtudja. Azért az, hogy az ember megvan kötve, még abban is, hogy mit ehessen, mit vehessen meg, persze nem kaviár és társait, hanem olyan alap dolgokat. És nyílván a változatosságot az ember kívánja azért. Sajnos meg tudja, most független ugye az ok, hogy mert nincs meló, keveset keres az ember, ezek már csak plusszok szoktak lenni ideg evése téren. Szóval a válaszom sajnos az, hogy igen.
2012. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Na de írj még dolgokat és szóban megpróbálunk még segíteni ha akarod, én is voltam ilyen helyzetben.
2012. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"egymásra mutogatunk"


-- na ez a baj...

2012. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Jó, stabil kapcsolatnak nem árt, ott KÖZÖSEN megpróbálják átvészelni a nehezebb idöszakot.

Viszont ahol csak látszólagos a jó kapcsolat, ott jön az egymßara mutogatás - itt nem az anyagiak romlása a gond, hanem az, hogy nincs köztetek igazi partner-viszony.


Az meg, hogy egynnire egyhangúan fözöl, a te hibád, krumpliból, rizsböl, tésztából is lehet változatosan fözni, úgy, hogy nem kell hozzá több pénz. (pl, ha kettötöknek veszel a krumplihoz 20 dkg darált húst vagy húsos szalonnát, akkor azzal már igen sok mindent tudsz variálni és nem kerül többe, mint a krumpli krumplival)

2012. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! India, azsia szegeny orszag, akik tobb evtizede eltek igy, de nagyon valtozatosan tudtak etkezni meg abbol a kevesbol is, ami adott volt, hiszen a zoldsgek, gyumolcsok voltak azok, amik az etkezukhoz adott, a hus nem feltetlen van az asztalon naponta. A halat igen, mivel van tenger, tehat adott, viszont elfogadjak azt, ami van, es probalnak ugy megelni. Ezt tapasztalom, tehat ezert tudom azt mondani, hogy nem a penz lesz az, ami megrontja a kapcsolatot, hanem az, hogyan fogadod el a jelenlegi eletedet? Lehet elkeseredetten, de lehet vidaman is, hiszen ez nem lesz tartos, mivel van lehetoseg arra, hogy valtoztassatok. TEhat most nehezebb napokat eltek meg, de munkat meg lehet talalni, bizni kell ebben, nem szabad egymasra mutogatni, egymast hibaztatni, pontosan most kellene egyuttereznetek egymassal, es tamogatni egymast lelkileg, tehat nem megmergezni ezt a kapcsolatot, hanem olyanna tenni, hogy jobban osszekot titeket ez a megprobaltatas.
2012. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"egymásra mutogatunk"


-- na ez a baj...


Ezzel tökéletesen egyetértek.Mi sem élünk most valami jól,de nem hibáztassuk a másikat.Hol én vigasztalom a párom hogy lessz ez jobb is,hol ő engem ha elvesztem a reményt.volt már hullámvölgyünk és igy tuléltük,hiszem hogy most is ez lesz.

2012. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ír közmondás jut eszembe:


"Ahol szeretet van, ott könnyű megfelezni a krumplit".

2012. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mit dolgoztok? és hány évesek vagytok? A lehetőségeitek miatt kérdezem.
2012. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak ötletnek, itt egy tényleg filléres kaja a standard köritésakhez:


hagymapörkölt

A vöröshagymát vékony karikákra, vagy félkarikákra vágjuk, megsózzuk és az olajon megfonnyasztjuk, amikor elég puha, levesszük a tűzről, és belekeverjük a pirospaprikát.

2012. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!