Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen ki kéne akadnom? Segítség!

Ezen ki kéne akadnom? Segítség!

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.. a barátommal majdnem 1 éve vagyunk már együtt, de az utóbbi napokban nagyon sokat veszekedünk... Röviden már ott állunk,hogy ki mondja ki ,hogy vége... Olyan dolgokat vágott a fejemhez,amiket nem tudok elengedni a fülem mellett. Ma kirakott facebook-on egy linket, és egy leány hozzáírta ,hogy : kedvenc <3

a barátom pedig hozzáfűzte,hogy : most már nekem is:)

Ez nagyon félreérthető, vagy csak én reagálom túl?

20L



2012. ápr. 19. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy link? kérdés mi volt alatta...
2012. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem téged akar szivatni,h féltékeny legyél!
2012. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy számot rakott ki a barátom... lényegtelen,hogy mit mert igazából nem hiszem ,hogy az utalás lenne. A lány belájkolta, és alá írta kommentben amit írtam...
2012. ápr. 19. 20:33
 4/12 A kérdező kommentje:
De annyira rosszul esik.. Pont azon vitatkoztam vele mostanában ,hogy utálom hogy csajozik.. persze ezen mindig kiakad, hogy miért feltételezek róla ilyet, és nem bízom meg benne. De mindig van valami ilyesmi ami miatt ki akadok:(
2012. ápr. 19. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

nekem ezt egy férfi mondta:

"azzal ne foglalkozz, ha a barátod több szálon futtat női kapcsolatokat, neked arra kell ügyelni,hogy te legyél köztük a királynő :)"


ez az én tanácsom most ebben az esetben.

2012. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha nem bizol benne akkor már régen rossz. ha adott már rá okot akkor szakits vele. ha nem adott rá okot.(igazi okot) akkor meg felejtsd el a féltékenykedést. kapcsolatgyilkos.

de ha már azt várjátok hogy ki mondja ki akkor szerintem jobb ha végeztek ez már csak szenvedés.

2012. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
nevetséges h a facebook alapján döntessz. komolyan szánalmasak vagytok.
2012. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ott tartotok, hogy ki mondja ki, hogy vége, akkor gyakorlatilag mindkettőtök csak ürügyet keres arra, hogy dobbantson. Most ez valójában büszkeség-játék, hogy ki rúgja ki a másikat vagy csak szenvelegtek?


Túlreagálhatod, de minek?


Szerintem, egyszerűen ülj le magaddal és gondold végig az egészet, oda és vissza. Mit akarsz ettől a pasitól, mint akararsz a kapcsolattól. Ha mindenre szépen eldöntötted a választ, akkor nem kell cirkuszolni, ki kell mondani, hogy vége.

2012. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért vagy kiakadva, mert egy csajnak pont ugyanaz a kedvenc száma ami a pasidnak és ezt még meg is tárgyalták 2 mondatban? Jézusom... Hát hogyan is tehetnek ilyet?!


Azonnal szakíts vele...

2012. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
értem mire gondolsz!mondtad már neki,hogy ez rosszul esik neked?egyébként,ha látja rajtad akkor csakazértis fogja csinálni,én mióta nem foglalkozok vele azóta nem csinálja.eleinte én is kiakadtam,azután "lemondtam"rólla,mert ha meg akar csalni úgyis meg fog.
2012. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!