Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek albérletbe vagy költözz...

Menjek albérletbe vagy költözzek a barátomhoz, aki a családjával él?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyóssal, apóssal élni nem egyszerű dolog általában, neked kellene állandóan alkalmazkodni, ha rosszabb félék, egy idő után elkezdenek utálkozni, kibeszélni téged... te ismered őket, de szerintem az ilyen kapcsolatokban jobb minél távolabb lenni. Inkább albérlet, ott a magad ura lehetsz.
2012. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj albérletbe.
2012. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Maradj otthon.
2012. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképpen az albérlet!

Én éltem úgy a volt párommal, hogy az én szüleimnél. Apukám elég rigolyás emeber. Fél évig birta, hogy ne szóljon bele a dolgainkba. Aztán mikor már úgy láttam, tarthatatlan a helyzet, akkor költöztünk. Anyósomékhoz. Bár soha ne tettem volna. Az a megaláztatás, amit én ott átéltem. Akkoriban tanulgattam főzni. Minden sz*r volt amit csináltam. Túl sós, sótlan, sok a bors, hosszú lére engedtem, stb.stb. Mikor mit talált ki. Nem ezek miatt, de szét is mentünk a párommal, de megtanultam, hogy szülőknél hosszútávon együttélni nem lehet!!!

Mostani párommal saját lakásban lakunk, csak ketten. Még a hitelt meg az egyéb dolgokat intéztük, akkor hol egyik, hogy a másik szülőnél aludtunk. De a fogadtatás is más volt, hisz tudta mindenki, hogy ez csak átmeneti állapot.

2012. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
főként én is albérletet díjaznám, de egyedül nem egy nagy álom. itthon nem akarok maradni, mert egy kutyát többe néznek, mint engem. nagyon rossz egyedül albérletbe lenni? vagy majd úgyis lesznek lakótársak és el leszek?
2012. ápr. 20. 17:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2012. ápr. 20. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:

A barátod nem szeretne összeköltözni veled?

De én is inkább az albérletet választanám. Nekem az anyós lakott a szomszédban. Ha házaséletet akartunk kérni, akkor be kellett zárni az ajtót és bennehagyni a kulcsot, mert jött-ment.... És nem szabadott megtiltani neki...

Ne akard inkább megtudni, milyen az.

2012. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

költözz a barátoddal és mondjuk egy másik párral közös albiba, így megoszlanak a költségek, és mégsem szólnak bele az életetekbe azok, akikkel együtt laktok.

ne menj anyósékhoz, pláne ha van más lehetőséged is. felnőttként sztem nem jó együtt élni a szülőkkel.

2012. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Költözz a barátoddal, ahogy írták már, ezt fel sem hozod, miért? ez lenne a legnormálisabb megoldás.
2012. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A barátoddal közösen, mint ahogy mindenki írja. Milyen idősek vagytok?


Vagy nem akarsz együtt élni a pároddal?

2012. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!