Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik utat választanátok?...

Ti melyik utat választanátok? A férjetek külföldön, vagy visszamenni albérletbe?

Figyelt kérdés
Elég nagy anyagi sz@rban vagyunk,amiből csak a fent említett két úton tudnánk kimászni.Van két kisgyerek, akik élnek-halnak az apjukért.Ha kimenne külföldre, nekem nem lenne semmi segítségem, nagyszülők messze élnek.A férjem külföldi munkát választaná, de én inkább egyben a családot, mégha albérletben is.
2012. ápr. 12. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz dió.Talán a második variációt választanám.Maradjon a család együtt.

Van az ismerősi körömben olyan hogy az apuka külföldön melózik,az minden csak nem család,a gyerek nem ismeri az apját.Havonta 2napot látha.

2012. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Külföld a férjjel együtt.

Júniusban megyünk akkor 9 hónapos babával. Ha nem mentünk volna, ő is marad.

2012. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi albérletben vagyunk. Külföld is szóba jött, de csak ha mindketten mehetnénk.
2012. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem félsz?Elég lesz a férjed keresete csak?
2012. ápr. 12. 14:09
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy harmadikat: a férjjel és a két kicsivel együtt össszecuccolni és irány Nyugat! Én ezt tettem (gyerek ugyna nincsen), amikor akkora sz&r volt, hogy a fülünkig ért. Ismerek házaspárokat, három kicsi gyerekkel vágtak neki a világnak, mert otthon csak a nyomor várt rájuk. Most itt vannak, jól vannak és boldogok, hogy nem az előbbi utat választották.
2012. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok: a férjem cége küldi ki őt, a lakhatást ők intézik. Csak a rezsit kell majd fizetnünk, meg persze kaját, ruhát, pelenkát stb. Szerencsére van kint ismerősünk, ő megírta hogy a ezek a bab-dolgok milyen árban vannak odakint így eléggé biztosra megyünk.

De ha nem lenne a lakás, akkor is bevállalnánk.


Ha a lányom 1,5 éves lesz, én is szeretnék majd kint elhelyezkedni.

2012. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Ja, ezt kihagytam: nem tudom, hogy melyik országról van szó, mert nem írtad. Én a németeknél élek, férjestül. Itt van olyan, hogy négyórás (fél napi) munka, direkt kisgyerekeseknek, és tudsz a két pici mellett valami kevet dolgozni, ha akarsz. Indulásnak - ha annyira muszáj megélni-, nagyon sok olyan meló van, amire szinte mindig keresnek ember: pl. pékségben eladónak (ott is van fél napi meló) stb.
2012. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát, azt ne hagyd, hogy a párod egyedül menjen.

Ismerek egy közeli rokont, akiknek ugyan gyerekük nincs, de macskájuk van, és a nő gyermekeként tekint rá. A férfi kiment külföldre, kb. másfél éven keresztül 2-3 havonta jött haza, és most pedig az van, hogy ő kint akar maradni, és már abban sem vagyunk biztosak, hogy a cuccáért hazajön. Az minden volt, de nem kapcsolat, hiába beszéltek minden nap telefonon és látték egymást a számítógépen.


Vagy menjetek négyen külföldre, vagy pedig menjetek albérletbe, de ne szakítsátok szét a boldogságotokat!

2012. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

*látták egymást

(bocsi)

2012. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is pontosan így gondolom.A két gyereket nem akarom külföldre vinni...Én sajna nem vagyok ennyire bevállalós.
2012. ápr. 12. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!