Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek olyan családr...

Mi a véleménytek olyan családról akiknél heti 1 tusolás és 2 heti hajmosás a szokás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

kb ennyi: fújj :S

szerintem ez igénytelen

2012. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Semmi. Ha nem büdösek, a ruháik tiszták nincs gond. Még a nyugati országokban sem szokás a mindennapi mosdás (ANglia, Franciao., Németo.), akkor őket is utáljuk, nem?
2012. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Régimódiak. De különben évszázadokig megéltek így az őseink és semmi bajuk nem lett. Sőt ennek köszönhetjük, hogy feltalálták a parfümöt.
2012. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

első vagyok. régen ház meg villany meg főzés nélkül is megéltek az őseink és még sorolhatnám...

ne legyetek már álszentek! nektek bejön a zsíros haj? vagy az izzadtság szag és az egyéb fincsi illatok? nem hiszem... és aki egy hétig nem fürdik az ezeket nem tudja elkerülni

2012. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a testvérem ilyen, illetve hát roszabb. Havi 1 füdés meg ha már nagyon nem tud mit csinálni a hajával akkor megmossa 2-3 havonta kb.

Írtózatosan büdös az egész gyerek

2012. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
3-5 naponta mosok hajat és télen hetente egyszer tusolok. a nyár más tészta...
2012. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek a többiekkel, ha nem büdösek akkor nem annyira gáz... mamám is csak 2-3 hetente mos hajat, és baromira nem látszik neki hogy mikor mosta meg utoljára, egyszerűen nem zsírosodik a haja. Szerencsésebb alkat.
2012. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Az a véleményem, hogy büdösek és igénytelenek.


Amikor megáll mellettem egy ilyen a buszon, vagy a villamoson, szinte hátra lök a szag.

2012. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Csak annyi, hogy én nem bírnám magam elviselni így! De aki szerint ez nem gáz, az szagolja magát, vagy a családját, áldásom rá. Csak a közelembe ne jöjjön egy ilyen 1-2 hete nem mosdott ember, mert attól rosszul vagyok.
2012. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is igénytelen és biztosan írtó büdösek,főleg nyáron...

Volt,hogy későn éjjel értem haza,nem volt kedvem tusolni,felvettem a pizsit és lefeküdtem.Szenvedtem,forgolódtam végül muszáj volt tusolnom,nem bírtam úgy maradni,pedig koszos nem voltam.Számomra az ilyen életforma elképzelhetetlen lenne...

2012. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!