Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek olyan családr...

Mi a véleménytek olyan családról akiknél heti 1 tusolás és 2 heti hajmosás a szokás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ne mondja senki, hogy aki hetente egyszer fürdik vagy tusol az nem büdös... már hogy a rákos fittyfenébe ne lenne az? Csak kevés az olyan ember aki az arcába meri vágni, hogy b@szki bűzlesz mint nyáron a pöcegödör, takarodjál a fürdőszobába és ki ne gyere onnan amíg le nem mosdasz... az ilyen emberek miatt nem járok strandra, mert azok meg ott áztatják le magukról a hetes koszt. Igénytelenek vagytok, uramisten... az ember izzad, ürít hát akkor hogy a sz@rba ne lenne már büdös nap végére???
2012. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Utolsó, jót nevettem a hozzászólásodon :D De van benne valami. Én is annak a híve vagyok, hogy napi egy fürdés igenis kell. Ha véletlen kimarad, mert nálam is megesett már, hogy nem volt erőm lefürdeni, akkor reggel az az első, hogy megyek és letusolok. De észre vettem, hogy ilyenkor nem is alszom olyan jót. Ennek ellenére én is ismerek olyan embert, aki nem fürdik minden nap.
2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Állott szaguk lehet. A durvább az, hogy ha fürdés ennyire nem megszokott náluk, akkor nem tudom elképzelni, h a feneküket nedves törlőkendővel törlik wc-zés után. A széklet zsíros, büdös, papírral nem lehet rendesen eltávolítani. Napi egyszer le kell mosni vízzel+ vmilyen tisztítószerrel is. Szerintem.
2012. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Látom,kedves kérdező,hogy ti is Uri Gellerre hallgattatok:Ne fürgyé le!
2012. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!