Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek olyan családr...

Mi a véleménytek olyan családról akiknél heti 1 tusolás és 2 heti hajmosás a szokás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 14:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nálunk ez a szokas. De eddig még senki se mondta hogy koszos vagyok.
2012. ápr. 21. 15:19
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Ja és ha nem mondják, akkor biztos nem is érzik, nem igaz? Az hogy nem szólnak nektek, nem azt jelenti, hogy nincs meg a véleményük az embereknek. Csak nem az őszinteség a jellemző manapság.
2012. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

11 Vagy csak nem akarnak vele megbántani.Én sem szoktam szólni azoknak az ismerőseimnek,akik büdösek,mert tudom,hogy utána én lennék a bunkó szemét.


Amúgy számomra az elképzelhetetlen,hogy ennyi ideig ne fürödjek:SVan,amikor egy nap 2X is fürdök.Főleg nyáron,vagy ha dolgozok és nagyon piszkos lettem.Amúgy a véleményem az az ilyen családokról,hogy nem tudom,hogy bírják ezt.Én megfulladnék mellettük,az biztos.Akárki akármit is mond,aki 2-3-4 napja nem fürdik,azt meg lehet érezni.Az ilyeneknek a közelébe sem tudok menni,mert még az életkedvem is elmegy a szaguktól.Fúj.

2012. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

És kedves kérdező, te büdi vagy?

Vagy a szüleid? Miért érdekel ez téged, mikor valószínűleg neked ez a normális :D

Valaki mondja már meg miért nem fürdenek a franciák és a németek minden nap. Nem igaz, hogy nem büdösek! AZok, de még mennyire!

2012. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem vqgyunk büdik jó szaguak vagyunk!!
2012. ápr. 21. 15:52
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
A franciák is büdösek, vannak francia ismerőseim és hát érezni rajtuk, hogy valami nem oké. Szerintem annyira nem gáz, ha nem tusol 1 hétig, de nem is mosakszik? Mármint pl. a csap fölött megmosná magát, vagy ilyesmi. Azzal nem lenne bajom, vannak akik így spórolnak a vízen.
2012. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom, hogy igénytelenek, lusták, hanyagok. Télen még hagyján, ha olykor kimarad 1-1 nap tusolás nélkül (bár én nem bírnék úgy lefeküdni aludni, hogy nem tusoltam), de nyáron??? És igenis büdösek, csak ők nem érzik. Utálom azokat, akiknek lenne rá lehetőségük és mégsem tisztálkodnak. Minden reggel van pár ember a buszon, akikből árad a mosdatlanság szag és már kora reggel a rosszullét kerülget miattuk.
2012. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

Jó szagÚak vagytok? Ha már szagosak vagytok, az gáz. Aki fürdik, annak illata van.



Tudod, mit mondanak? Szaga csak a sz@rnak van.

2012. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Engem még erre tanítottak otthon anno, heti egyszeri fürdésre. Soha nem voltam büdös (mindig voltak barátaim, és senki nem piszkált, hogy büdi vagyok, pedig a gyerekek szeretnek gonoszkodni). Ma már nem bírnám ki, mindennap 1-2 fürdök.

A hajmosás meg meglátszott rajtam, szóval az többször ment/megy.

2012. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ez a megfogalmazásba való belekötés...

Szakácsnak tanulok és szagnak tanulunk mindent, amire mindenki illatot mondana. Szóval nem biztos, hogy aminek szaga van, az büdöst jelent.

2012. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!