Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, ha a pasim nem akar beszélgetni? Mit kell tennem, ha a barátom nem szereti megbeszélni a problémáinkat?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy meséljen valamit, mi történt a munkába, de nem mondd semmit. Ritka, amikor magától mesél, de általában nem és azt mondja, hogy mit mondjon. De ő sem kérdez, inkább hallgat vagy tv-zik.

Azt mondja nem szeret veszekedni, de nem is lehet semmit megemlíteni, mert akkor csak hallgat és nem válaszol, ha kérem se. Mondom neki, hogy ne hallgasson, mert azzal jobban felidegesít, de akkor is. Direkt csinálja? Akkor kezd kikattani az agyam és akkor bunkózok és aztán ő is és nagy veszekedés balhé lesz az egészből.


2009. márc. 11. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Fogadd el, hogy ő ilyen; nem minden ember tipikus géppuskaszájú.
2009. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Tőrődj bele. Én is ilyen vagyok csak nőben. Én sem szeretem megbeszélni a gondjaimat. Ha én nem tudom megoldani, úgysem tudja senki.
2009. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%

én pont olyan vagyok,mint te kedves kérdező!!!

a párom meg,mint a tiéd,vagyis kicsit másabb,ő a saját dolgát elmondja,és abban ki is merül a beszélgetésünk

2009. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
A palid nem 1 szószártyár tipus ez van (hozzáteszem a fiúk között elég kevés az említett típus).
2009. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha jól értem, itt nem csak a vitákról van szó. Mármint, hogy általánosságban beszélgetni sincs kedve.

Hmm... ez nagyon idegesítő lehet.


Szerintem derítsd ki, hogy mi az oka annak, hogy nem beszélget. Másokkal sem szokott? Pl. barátokkal, vagy családtagokkal? Ha nem, akkor tényleg csak amolyan csendes típus. Ha szereted, fogadd el így (de nem fog jól elsülni, ha semmit nem beszéltek meg).

Ha másokkal viszont el tud csevegni, és csak veled ilyen szófukar, akkor valami gond lehet a hozzá(d)állásával.

Ezesetben konkrél kérdéseket tegyél fel.

Pl. a "mi vot a munkahelyen?" helyett olyanokat, hogy "fárasztó napod volt a munkahelyen?", "min dolgoztok éppen?". A lényeg, hogy mindig konkrétumokra kérdezz rá, hátha megered a nyelve :)

Aztán ha látsz valami eredményt, lassan áttérhettek arra is, hogy mi a helyzet kettőtökkel... :)

Ja, és valahogy próbálj uralkodni az indulataidon, a vitákkal csak még rosszab helyzetbe sodrod magad. Ha nem hajlandó hozzád szólni, akkor inkább menj ki a szobából pár percre, és higgadtan térj vissza :)


És még egy utolsó dolog: bunkóság, ha a hülye tv fontosabb mint te!

2009. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!