Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi beleszólást hagytok...

Ti mennyi beleszólást hagytok az életetekbe? Tudom, hogy fiatalok vagyunk, de normális ez a szintű ellenőrzés?

Figyelt kérdés

A barátommal idén kezdtük az egyetemet Budapesten. Mivel nekik van egy lakásuk Pesten, odaköltöztünk. Erre tegnap bejelentette a barátom, hogy a héten valamikor (nem tudjuk, mikor) az anyukája meg fog minket látogatni, hogy leellenőrizze, hogy rend van-e.

Én elhiszem, hogy nekem nincs beleszólásom a dologba, mert nem az én lakásom, de mégis, normális ez? Nem vagyunk már óvodások, hogy ellenőrizgetni kelljen! És ha épp mosogatás előtt érkezik? Szobafogságot kapunk, vagy mi? Ti hogyan vélekedtek, mit reagálnátok?


(Balhézni persze nem fogok meg majd egy fokkal jobban ügyelek h ne legyenek szét a ruhák.)


2012. ápr. 22. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
A ti lakásotok, nem az övé.
2012. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha normális állapotban találja a lakást, valószínűleg leszokik az ellenőrzésről.
2012. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem mindennapos,akkor szerintem nincs azzal semmi baj, hogy meglátogat benneteket az anyukája. Tegyetek rendet,kicsit takaríts ki,és megnyugszik az anyuka, hogy a fiával minden rendben. Ennyi,nem kell ezt túlpörögni.
2012. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez teljesen normális dolog. Beköltözhettél a párod szüleinek a lakásába tök ingyen és még arra sem vagy képes, hogy rendet rakj? Nem a mosogatásra fog ránézni, hidd el. Arra, hogy mindenhol áll-e vastagon a por vagy szoktatok-e takarítani egyáltalán. Nyugodtan balhézhatsz, legfeljebb majd keresned kell egy albérletet, ami elég húzós lesz...
2012. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1. de igen, az övé :) csak mi használjuk
2012. ápr. 22. 12:40
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg jól ismeri a saját gyerekét és úgy ítéli meg, nem árt néha ránézni a lakásra, egyben van-e még.:)
2012. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
27 éves vagyok, de az apám a mai napig "ellenőriz": a legváratlanabb időpontokban hív, hogy mit csinálok, mit csináltam aznap, mit fogok másnap csinálni, kivel és merre vagyok éppen. Nem érti meg, hogy már nem 17 vagyok. Nagyon dühített a dolog, de aztán elfogadtam, hogy ő ilyen, és ha hív, készséggel válaszolok, nem hagyom magam felidegesíteni. Nekem még nincs saját családom, el nem tudom képzelni, mi lesz akkor, ha majd férjnél leszek, meg gyerekeim lesznek... Van rá egy ezresem, hogy akkor is ugyanez a kontroll megy majd, csak akkor majd arra is irányulnak a kérdések, hogy a pasi meg a gyerek mit csinál, hol van.
2012. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ez teljesen normális. Az ő lakásuk, tehát ellenőrizhetik bármikor, hogy milyen állapotban van.

Ha albérletben laknátok, akkor is normális lenne, hogy a főbérlő időnként megjelenik ellenőrizni a lakást. Csak akkor ő idegen lenne.

2012. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
3. egy szóval sem írtam h nem vagyok képes rendet rakni, szerintem teljesen normális körülmények között tartjuk a lakást. örülök, hogy felfogtad a kérdésem lényegét, és értékelem a szavaidból áradó jóindulatot:)
2012. ápr. 22. 12:43
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Akkor a párod üljön otthon és várja anyuci látogatását.
2012. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!