Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem "normális" a...

Lehet, hogy nem "normális" a barátom?

Figyelt kérdés

Szerintetek egészséges lelkivilágú férfira utal,ha 46 évesen még 1 napot sem élt együtt nővel.3éve vagyok együtt ezzel a barátommal,ha nem szeretném,már régen a fenébe küldtem volna.Egyszerűen az érzelmeit képtelen kimutatni,nem csak az irányomban ez igaz.Arra gondoltam,hogy talán már gyerekkorában sérülhetett/elég iszákos anyuka stb../.Szóban mindig azt hangsúlyozza,hogy 1 igazi férfi olyan,mint ő,de az ágyban elég súlyos problémái vannak.Gondolom ezt a paradoxont akarja a dumával ellensúlyozni saját magának leginkább.Szerintetek türelemmel el lehet érni/persze a szeretetemet is kimutatom/,hogy valahogyan helyre rázódjon agyilag,vagy veszett fejsze nyele az ügy.Egyébként szakmailag és anyagilag sikeres,tehát a problémája nem ezeken a területeken keresendő.

Légyszíves segítsetek,mert tényleg szeretem!



2012. ápr. 22. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet minden felelősséget a szülőkre hárítani... Sajnos kegyetlen sok családban van erőszak, alkoholizmus, mégsem lesz mindenkiből antiszociális barom...

Szerintem nem véletlen, hogy 46 évesen agglegény a párod. Az ilyen paliknak általában van valami dilije, nem is csodálkozik rajta az ember, hogy egyedül él.

2012. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, de magadat sokkal jobban kell szeretned és értékelned.Egy picit se fog változni.És nem normális dolog, hogy még nem élt együtt senkivel, és az se hogy 46 évesen még nincs gyereke, nem tudom, hogy neked van e vagy akarsz e, de ha igen rá aztán ne vesztegess többet.Legyen önértékelésed!!!Meddig tudnál vele együtt élni ha netán össze is költözne veled, hogy soha de soha nem mutatja ki, hogy te egy értékes ember vagy.Ebbe bele lehet őrülni.Pakold ki.Értem hogy szereted, de van valahol valaki aki téged is fog.Ez így egyoldalú.
2012. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szereted, ezért elfogadod, akkor mindegy. Ilyen idősen már változni aligha fog, hacsak nem súlyos terápián esne át, de persze az is csak akkor segítene, ha ő maga is változást szeretne.

Meg kell próbálni motiválni, ha ez neked megéri és használ is valamit:/

2012. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt dolgom egy hasonló típusú palival. Pár évvel fiatalabb volt de ő is agglegény típus volt és sosem mutatta ki a szeretetét vagy csak nagyon ritkán amit én nem toleráltam már egy idő után így szakítottam. Nem normális szerintem, mert valamilyen nyomós oknak lennie kell amiért ezt az életet választotta. Mindenki vágyik a szeretetre, de ha már minden kötél szakad és nem bírsz vele hogy pozitív irányba elmozdítsd ne pazarold az idődet tovább. Nem tudom te mennyi vagy, de ő 46 évesen ha idáig ezt az életformát választotta nem hiszem hogy változna. Mikor szakítottam még én is szerettem valamilyen szinten őt, de magamat attól jobban hogy ne tűrjem el hogy nem becsül.
2012. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos:én a helyedben nem kínlódnék vele.Felnőtt,kiforrott személyiség.Ha fejre állsz,akkor sem fog soha megváltozni.
2012. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben utána olvastam a neten,elég elkeserítő dolgokat találtam.Lehet,hogy tényleg pszichiátriai eset.Valóban igazatok van,hagynom kellene a francba az egész palit.
2012. ápr. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!