Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Volt egy barátom,...

Ez normális? Volt egy barátom, akivel 6 hónapig együtt voltam. Az elején nem akartam bemutatni anyukámnak, de aztán mégis megtettem.

Figyelt kérdés

Anyám nagyon megszerette. Ezzel még nem is lenne baj, de aztán szakítottam a sráccal ( nem balhésan, hanem nyugiban váltunk el, mint akik barátok maradnak. De aztán a srác elkezdett cseszegetni és megutáltuk egymást ), és anyám az ő pártját fogja, jobba van vele mint velem.

Hetente többször is találkoznak . Nagyon sokat veszekedtünk a srác miatt, ezért elfajultak a dolgok. Most ott vagyunk, hogy anyuval nem vagyok beszélőviszonyba, nem tudunk megbeszélni semmit, nem is nagyon szólunk egymáshoz.


2012. ápr. 21. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem normális anyukád hozzáállása, de azért joga van megvédeni a srácot. A te szempontjából a srác a hibás, de lehet, hogy anyukád, mint kívülálló, úgy látja, hogy te vagy a hibás.


De ez a túlzott ragaszkodás már nem egészséges, ami a fiú felé tanúsít.

2012. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem csak beszélgetni járnak össze.
2012. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló az esetem,én is szakítottam az akkori barátommal akibe nem voltam szerelmes,aztán rámtalált a nagy szerelem és anyám az exem pártját fogta.Ez nem normális,engem anyám még meg is vert és folyton kiabált,mindennek elmondott,pedig én nem vagyok se könnyűvérű és az exemet se csúnyán küldtem el.Én elköltöztem otthonról.Ennek 4 éve de még most se jött teljesen helyre a kapcsolatunk.Én is gondoltam arra is hogy talán jóba voltak vagy anyám mindig ilyen férfira vágyott?? Nem tudom a te anyukádban mi zajlik,de ne hagyd magad és nehogy azért visszamenj az exedhez hogy anyukáddal helyrejöjjön a viszony.Kérdezd meg hogy neki az exed számít vagy az hogy téged boldognak lásson?Mondjuk az én anyámat ez se érdekelte... remélem a ti kapcsolatotok jobban alakul majd,sok sikert!
2012. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adom a 2. válaszát.
2012. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Anyu tuti nem akar semmit a sráctól, mert én vagyok 14, a srác 16, anyu pedig 43... Kicsit érdekes lenne...
2012. ápr. 24. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedró néni.
2012. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy...
2012. ápr. 25. 20:42
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd figyelmen kívül lehet, h anyudnak mégis megtetszett, de bárhogy is van ez nem megfelelő viselkedés a részéről
2012. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évessel hetente többször is akaratod ellenére? Mégis mi dolga vele?
2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!