Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal néha nagyon jól...

Pati1999 kérdése:

Anyámmal néha nagyon jól megvagyunk, ám mikor összeveszünk legszívesebben felakasztanám magam olyan ideges vagyok. Ugyanígy apámmal. Szerintetek mit tegyek? MErt én már nem bírom ezt elviselni így tovább.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj velük. Ha balhé van,menj be a szobádba míg lehiggadnak.
2012. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így vagyok,de nekem csak anyum van,mert apum itthagyott minket tavaly.:S Sokszor nagyon jól megvagyunk,sokszor meg befognám a száját..Elmegy nekem is az életkedvem,hogy már neki se érek semmit.. Én ilyenkor azt szoktam csinálni,hogy vagy elmegyek sétálni,vagy nekiállok zenét hallgatni,vagy valahogy elfoglalom magam,amíg lenyugszik. Utána persze bocsánatot kérek,akkor is ha nem én vagyok a hibás,vagy nem érzem úgy hogy az lennék,aztán minden rendben megint egy ideig. Mondjuk megértem,nehéz neki is,és valakin ki kell töltse a dühét,és mivel apu nincs(régen vele szokott csipkelődni),hát itt vagyok én.
2012. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!