Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem furcsa?

Szerintetek ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm a főiskoláról, aki több, mint két éve párkapcsolatban él. Nagyon sokáig senki nem tudta róla, hogy van barátnője, a haveri társaságával jár bulizni, de oda nem szokott jönni a lány. Ez még elfogadható is, de. A srác facebook oldalán ki van írva, hogy kapcsolati állapot: egyedülálló. Értem én, hogy a facebook hülyeség, komolytalan, nem szabad facebookos dolgok miatt veszekedni, de nem furcsa ez? Hiszen 2 éve járnak! Nem kötelező kiírni, hogy kapcsolatban XY-nal, mert az is tud picit gáz lenni, de akkor meg minek ír ki kapcsolati státuszt? (nem kötelező kitölteni ezt a mezőt, ha az illető nem akarja, hogy szerepeljen az adatlapján a kapcsolati státusza...). A lánnyal közös képe sincs fent egy darab sem, viszont haverozós-nyaralós,fősulis képekből ötmillió darab. Oké, lehet, hogy a csaj kérte, hogy ne tegyen fel képet. De ez az "egyedülálló" dolog milyen már?


Ja és, tudjuk, hogy a csaj biztosan létezik, mert naponta többször sms-t vált a sráccal, telefonálni is hallottuk már őket. De engem nagyon felidegesítene, hogyha 2 éves kapcsolatban ennyire nem vállalnának fel... szerintetek ez nem fura? Főleg a facebookos egyedülállós dolog.


2012. ápr. 22. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fura.A fura inkább az aki a magánéletét a facebookon éli ki.Azért mert a srác nem írja ki,attól még szeretheti a barátnőjét.Ő és a barátnője tudja mi a helyzet.A rokonok,barátok is.Miért kéne egy csomó idegennek megtudni,hogy kivel él kapcsolatban.Én is fent vagyok a facebook oldalon (magam sem tudom miért) de én sem adtam meg adatokat magamról.Pedig 12 éve boldog házasságban élek.
2012. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát elég furcsa, de persze ha a lányt nem zavarja... Engem zavarna. Nem azért, mert olyan marha fontos a fb, mert nem, csak ha már kint van az állapot, akkor már a valóság legyen kiírva.
2012. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
És arra nem gondoltál,hogy esetleg nem tudja beállítani a facebook kapcsolati állapotát,én sem tudom pedig nem tegnaptól vagyok a neten.
2012. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

valóban nem kell a magánéletünkkel facebookon villogni, de azt a mezőt nem is kötelező kitölteni, akkor meg minek tölti ki és miért nem a valósággal?


a srác remekül ért a számítógéphez, meg a facebookhoz is, a partizós haveros képei rendezett galériákban sorakoznak az adatlapján...

2012. ápr. 22. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány közismert, celeb, és nem akarják nagydobra verni a kapcsolatukat. Erre nem gondoltál?
2012. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan,hagyjátok már ezt a fb-ot.

Ha mindenki az igazat írná,akkor lenne értelme.De nagyon sokan még az adatoknál is hazudnak.A legtöbben nem is a valós lakhelyet,országot adják meg maguknak.Sokan írnak olyan iskolákat,munkahelyet maguknak ahol csak elsétált mellette,de sosem járt oda tanulni vagy dolgozni.Sokan családi állapotra sem azt írják ami a lényeg--Szóval a Fb adatok szart sem érnek..Egy vicc az egész

2012. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem celeb a lány, mellesleg nagy nehezen megtaláltuk őt is facebookon, és neki meg vannak kint közös képek, valós kapcsolati állapot stb. szerintem a srác azért írja ilyen félreérthetően az adatokat az adatlapján mert még "vadászik". sajnálom az ilyen palira vett lányokat.
2012. ápr. 22. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De mi a frászt nyomozgattok utána? Nincs életetek? Lehet, hogy téged zavarna ez, a lányt viszont nem.


Mennem kell, az előbb sz@rtam, ki kell írnom facebook-ra, különben nem vállalom fel, hogy emésztek.

2012. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha naponta több sms-t váltanak, szerintem szeretik egymást. Az, hogy nem teszi ki a barátnőjét, más miatt is lehet. De egyébként neked mi közöd van hozzá?
2012. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyan a facebook alapján akarod megítélni a kapcsolatukat? Én 3 éve járok a barátommal, de kb. fél éve jutott eszembe kirakni, hogy kapcsolatban vagyok, mert egyáltalán nem számít, a barátaim, ismerőseim természetesen tudják, hogy járunk. Tudod, nem mindenki akar megosztani magáról minden információt, és nem mindenki ott éli az életét.
2012. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!