Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod ismeri a munkatársaida...

A párod ismeri a munkatársaidat? Vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
(már kiírtam máshová is a kérdést, de választ még nem kaptam, pedig érdekelne) Lassan 5 éve vagyunk együtt a barátommal. A mostani (1 éves) munkahelyén kb. hasonló korú fiatalokkal van körülvéve, nagyon jó a hangulat, bírják egymást és mostanában sokszor járnak együtt bulizni. Nyáron egy egész bulihétvégét szerveznek egy másik, távoli városban. Egyébként fiúk-lányok vegyesen vannak. Csak, hogy nekem ez tök furcsa...úgy értem, persze nagy mázli, hogy jól érzi magát ott ahol napi 12 órát dolgozik, de miért nem fontos neki, hogy a barátnője is megismerje a munkatársait? Általában csak bejelenti, hogy szívem ma este a munkatársaimmal találkozom....és..ennyi. Eszébe sem jut engem elhívni. Volt mikor rákérdeztem, hogy én nem mehetnék-e esetleg...erre az volt a válasz, hogy nem vagyok munkatárs. Ami igaz is, de nem egy zártkörű céges parti bent a munkahelyen, hanem egy városi szórakozóhely. Amikor én mentem szórakozni a csop.társaimmal hívtam őt is, az egy dolog, hogy ő nem jött, de hívtam. Vagy csak én reagálom túl? Ti hogy vagytok ezzel? Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 22. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem is furcsa, az én párom ismeri a kollégáimat, volt is már "céges bulin" ahol mindenkinek ott volt a párja! szerintem ezzel semmi gond nincs. neki is vannak kollégái, de nem szoktak úgy összejárni. a munka az munka, mi a (szerencsére) közös barátainkkal szoktunk eljárni bulizni, és lehet le leszek pontozva, de nekem sose feküdt ez a "menjünk külön bulizni" szitu. szerintem ha egy pár igazán jól megvan együtt is el tudnak menni bulizni! de ez csak az én saját véleményem már :)
2012. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!