Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos ez neki?

Miért fontos ez neki?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésemre elsősorban lányok válaszát várom, talán elfogultabban tudnak véleményt nyilvánítani, mint a fiúk. A problémám ( ha lehet ezt egyáltalán problémának nevezni, inkább csak értetlenül állok a dolog előtt ) a következő. Van egy gyönyörű szép barátnőm, már évek óta. A természet rendkívüli adottságokkal áldotta meg, tényleg nagyon szép. Akkor a legszebb, amikor nem sminkeli ki magát, amikor nem vasalja szénné a haját, stb, amikor természetesen szép, és ő is tudja, hogy ez a véleményem. Ennek ellenére minden alkalommal, amikor találkozok vele vastagon kihúzott szemek, szögegyenes haj, a több kilónyi alapozóról szerencsére már sikerült lebeszélnem. Félreértés ne essék, engem nem az zavar, hogy ő így kidekorálja magát, de folyton azt hajtogatja, azért csinálja, hogy szép legyen nekem, pedig számtalanszor elmondtam neki, hogy mikor a legszebb. Tudom, úgy ahogy a férfiaknak, a nőknek is vannak igényeik, de akkor sem értem, miért van erre szüksége. Nem szabom meg, hogyan nézzen ki, szíve joga eldönteni, de ő így akar "tetszeni" nekem, pedig valójában így pont nem tetszik, és ezt már közöltem is vele. Mit gondoltok?
2012. ápr. 11. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem ő miatta találták ki azt a mondást, hogy: amit nem adott meg a természet, megadja a művészet!
2012. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
és ő mit mondott?
2012. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak, amit fentebb is írtam, így akar nekem tetszeni. Általában a falnak beszélek, amikor azt mondom, hogy így nem tetszik.
2012. ápr. 11. 17:16
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezért nem kell mű csajjal kezdeni...
2012. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy az az érzésed, inkább másoknak akar tetszeni. Neked ugyanis éppen úgy a legszebb, ha nem dekorálja agyon magát. Tedd hozzá, hogy a smink öregít is fiatal lányok esetében. Hátha ezen elgondolkodik.
2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Emiatt még nem nyilvánítanám "mű csajnak", különben sem, a külsője miatt szerettem meg.
2012. ápr. 11. 17:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valójában ő saját magának akar tetszeni. És ő úgy látja magát a legszebbnek ha ki van sminkelve.


Hány éves? Mert a korából azért lehet még pár dolgora következtetni.

Így látatlanban olyan 15-23 körülre saccolom.

Ebben a korban a lányok őrületesen szeretnek vakolni, hajat vasalni, mert mindig "tipp-toppok" akarnak lenni, és a külvilág véleménye nagyon sokat számít nekik. Gondolom az osztálytársai, barátnői is ugyanígy dekorálják magukat.

Akkor pedig ez esetben te nem fogod tudni erről lebeszélni, mert a barátnők véleménye sokkal többet nyom a latba ebben a korban mint a tiéd.

2012. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

17:22


Teljesen igaz, amit mondasz. Egyébként 20 éves.

2012. ápr. 11. 17:24
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem neki az hogy igy kifesti magát egyfajta biztonságot nyujt. Ugyanis így tud csak magabiztos lenni, ha úgy néz ki, ahogy ő gondolja hogy jól néz ki.

Ez azt is jelenti, hogy még nem vagytok elég közel egymáshoz, ha igazán komfortosan érezné magát melletted, akkor akkor is magabiztos lenne ha nincs rajta festék és akár kócos a haja.

Szerintem nem kell beleszólj, ha ő így érzi ól magát, nem fog változtatni. De a bók mindenkinek jól esik persze:)

2012. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tévedek,de,én akkor kezdtem el ezt csinálni mikor ugy éreztem hogy ez a páromnak jár,mert mondjuk a többi lány sminkeli magát akkor ne pont az ő barátnője legyen natur,érted?,ne lógjak ki a sorból.Ő is kerek perec megmondta hogy ez neki nem tetszik,nemcsak rajtam más lányon sem,igy abbahagytam,nem sminkelem magam,magam miatt sosem sminkelnék neki meg pont az ilyen lányok tetszenek ugyhogy jól jártam.
2012. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!