Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az, aki sajnálja,...

Milyen férfi az, aki sajnálja, ha a párjának jobban megy?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélt egy régi ügyet. Már nyugdíjasok a férjével, de utolsó majdnem 10 évüket egy gyárban húzták le, 4 műszakban, állómunkán. A nőnek érettségije és szakmája van, lett volna lehetősége előbbre lépni egy jóval könnyebb munkakörbe és többet is keresett volna. Ám a férje nem engedte. Próbálta férjét mentegetni: "Minden férfit zavar, ha a párja többet keres, és magasabb pozícióba van"

Egyszerűen elborzadtam, mert a pasas bezzeg olyan büszkén szokta mesélni, ha a sori munkán a felesége hibázott (a férfi is csak melós volt!), gond nélkül odament letolni, mások előtt megalázva, mert ő megmutatja, nem tesz különbséget, csak mert a nejéről van szó. Mit gondolsz egy ilyen férfiról? Mások előtt fitogtatja "hatalmát", aztán nem hagyta könnyebb munkához a feleségét? Tényleg sok férfi ezt tenné a párjával???


2012. ápr. 23. 11:48
 1/10 anonim válasza:
100%

Csak azok akiknek túl nagy a büszkesége és marha irigyek. Biztos nekem is nyomná egy kicsit az oldalamat, de miért is állnék annak útjába, hogy a páromnak jobb legyen és nekünk is több pénz jöjjön a házhoz?

Sok túl büszke és irigy ember ezt nem tudja felfogni. Sokan még mindig nem nőttek fel a 21. század modern világához. Mondjuk néha úgy nézem, hogy ebben az országban inkább visszafelel fejlődik az emberek felfogása mintsem előre.

2012. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Minden férfit zavar ha úgy érzi nincs legalább "egy szinten" a nőjével, tudod van ám önérzet is amiből a férfiaknak több jutott. Ez bele van kódolva, erre még rátesznek a társadalmi elvárások, igen kemény frusztrációnak téve ki az illetőt.


Ez viszont nem igaz h sok férfi azt tenné a párjával mint nagyapád, hogy megalázza és félbetöri a karrierjét.

Az oké h mamád előbbre tudott volna lépni de papád is? Mert ha ő is előrébb léphetett volna de nem akart, és lehúzta magához mamádat akkor igencsak aljas volt, pláne h meg is alázta.

2012. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem a nagyszüleimről van szó, hanem az apósomékról. 60 körüliek, a sztori csak pár éves tulajdonképp.

Kicsit azért is zavar a történet, mert a páromban is látok hasonlót. Ő is akkora ügyet csinált abból, hogy minimálisan többet kerestem nála.

2012. ápr. 23. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gyökér tesz ilyet, aki nem igazi férfi.Ott a soron, a többiek füle hallatára küldtem volna el a halál faxára, ha velem beszélt volna a férjem így !

Az igazi férfi tiszteli a feleségét, és mindig a jobb, könnyebb helyzetet kívánja neki.

2012. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ez a régi iskolák kapcsolata...teljesen általános probléma szerintem...


gáz az ilyen!

2012. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas...
2012. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a párunk nem a vetélytársunk.
2012. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez a férfi egy hulladék.Ha velem csinálta volna ezt,letéptem volna a tökeit és belenyomtam volna a fülébe.


Amúgy azt megértem,hogy egy férfi fizetésben,meg karrierben a nő fölött akar lenni,szerintem ez a normális,mert ez biztonságot ad egy nőnek.Legalábbis velem így van.De aki képes nyilvánosan lehordani a feleségét,az szerintem igazából nem is szereti.

2012. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem az a normális, ha fel se merül egy kapcsolatban ilyen... miért előírás, hogy az egyiknek a másik fölött kell lenni?

ha már biztonságról van szó, nekem nagyobb biztonságot jelent a saját pénzem, mint a páromé, de nem zavarna az se, ha kevesebbet keresne, az se, ha többet.

2012. ápr. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen férfihez kell egy ilyen nő is, akinek ez nem probléma, és eltűri tőle. Van, akit vernek és eltűri, más a megaláztatást hagyja szó nélkül és csak teszi a dolgát. Az ő választása, nem vagy a helyében. Majd te ügyesebben rendezed az életed, de nem biztos, hogy úgy fog alakulni, ahogy szeretnéd.
2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!