Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseli egy idősebb férfi...

Hogy viseli egy idősebb férfi ha szakít vele a fiatalabb barátnője?

Figyelt kérdés

több mint 2 év után, mert ellaposodott a kapcsolat, nem volt benne elég szeretet a nő szakított a férfivel aki nála 18 idősebb. szerintetek hogy viseli?

1. nem érdekli, megélt már dolgokat, továbblép hamar

2. hiányzik neki és rosszul esik az egojának hogy nem bírt a fiatalabb barátnőjének úgymond megfelelni

3. valami más?


2012. ápr. 20. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
egyén, nem függ kórtól
2012. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A biologiai orat megallitani nem lehet, tehat erre mar a ffinek kellett volna gondolnia, amikor kapcsolatban lepett egy nala 18 evvel ffiatalabb holgyel. TEhat hogyan viseli? Nem valoszinu, hogy vidaman, viszont eleg bolcs, tapasztalt ahhoz, hogy tultegye magat a szakaitason, h iszen tisztaban van a koranak a hatranyaival, es igy elfogadja a parja valasztasi jogat, hiszen a szeretetre,boldogsaghoz joga van, amit mellette nem talalt meg, mashol kapja meg!
2012. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az idősebb pasik könnyebben túl teszik magukat rajta.
2012. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magát, a szakítás tényét jól viselik, hiszen több szakításon túlestek már. Pont addig maradnak az adott kapcsolatban, amíg ők jól érzik magukat, nem fognak mártírt játszani. Bár lehet nem kellene általánosítanom, de az én párom is jóval idősebb, ezeket ő szokta mondani. Egyébként kapcsolatfüggő, nyilván, ha érzelmileg kötődött hozzá, nehezen viseli, ekkor fenn áll annak a veszélye, hogy emiatt neki új kapcsolatot kialakítani akár már késő is lehet.
2012. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
A 18 évvel fiatalabb csajjal úgyis csak "azért" volt együtt. Aki ezt tagadja, hazudik. Szóval szerintem nagyon könnyen túlteszi magát rajta. A mai világ tele van olyan ostoba fiatal nőkkel, akik vénemberekre buknak.
2012. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz,köztünk nem 18 év volt,hanem 7 az ő javára,de mikor szakítottam vele,úgy viselkedett mint egy hisztis kisgyerek.Aznap éjszaka felhívott részegen,hogy öngyilkos lesz,ha elhagyom.Pedig nem véletlenül történt.Szerintem egy bizonyos korkülönbségnél már sérti az egójukat,mert nem voltak elég jók egy "fiatal csitrinek".
2012. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszul,mert ez inkább az egójának csapás,nem a lelkének.
2012. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez neki mindig benne volt a pakliban


de hallottam olyat, aki öngyilkos lett egy TINI miatt

de szerintem ez nagyon egyedi eset

2012. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyira mint Novák 1acit a barátok köztbő1!XD
2012. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2.!
2012. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!