Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért KÖTELEZŐ családot...

Miért KÖTELEZŐ családot alapítani?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy az emberek miért fogják fel a családalapítást amolyan kipipálandó feladatként? A furcsa, hogy szemmel láthatólag nem is boldogak tőle.
2012. ápr. 23. 17:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,de én szeretnék családot.:)Mert az enyém sz@r:)
2012. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Én egyetértek a kérdezővel. A társadalmi elvárásoktól szó szerint rosszul vagyok és ez a magyarokra különösen jellemző mint ahogy a kommenteken is látszodik. Utálom az egész magyar mentalitást, remélem minél hamarabb megszabadulok ettöl a hulladék társadalomtól.
2012. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

22-es szívemből szóltál!

Egyébként szerintem azért elég sokan vannak, akik még úgy gondolják, hogy nem akarnak családot alapítani! Múltkor tettem fel egy hasonló kérdést (én is a "genetikai csőd" kategóriába tartozom_) és sok olyan válasz jött, amiből az derült ki, hgoy nagyon nem vagyok egyedül ezzel =)

2012. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
55%
A válaszok fele az volt, hogy nem kötelező, de ti kiragadjátok azokat, amik szerint kell és ráhúzzátok mindenkire, hogy nyomást gyakorolnak rátok. Ma már a többség nem foglalkozik azzal, hogy valakinek nem kell család, rengeteg szingli van, sőt egy időben divat is volt, nem volt szégyellni való. Ha nektek ezzel kapcsolatban rossz érzésetek van, akkor valami bennetek motoszkál, mert például felőlem nyugodtan élhetnek mellettem egyedül emberek, nem érdekel.
2012. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az hülyeség,hogy az emberbe az van kódolva,hogy szaporodjon.

Szerintem pont mindennek megvan az oka,egyensúlya.

Lássuk be,túlszaporodott faj az ember.És nagyon hosszú az élettartama,legalábbis a többi élőlényhez képest a Földön.

A természet jó tudja a dolgát,hogy mi miért tesz.

Ezért születnek melegek,meddők és olyanok,akik nem éreznek késztetést a szaporodásra.

És hiába tekintünk az emberre egy fajként,minden egyedre jellemző az önzőség,ettől lesz életképes,hogy önző,életben akar maradni,boldogan akar élni.

Sokan sajnos politikai haszonból felhasználják a családos embereket,az a céljuk,hogy sok ember szülessen,rabszolgagyártás és ezért ültetik bele még a ami napokban is a fejekbe,hogy te erre vágysz.

Akik boldogak családban azok szerintem nem foglalkoznak az egyedülállókkal,azok szokták ezt szóvá tenni,akiknek nem jött be a család projekt és irigyek mások függetlenségére,vagy a buták,akik csak a tömeg után mennek.Nem kell velük foglalkozni.

2014. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!