Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha úgy érzem az első...

Normális ha úgy érzem az első kapcsolatom után, hogy többé nem leszek senkivel boldog?

Figyelt kérdés

4 évig tartott, mindent vele képzeltem el így most aztán főleg nem tudom elképzelni, hogy valaha valakivel is boldog leszek még. Ti éreztetek így? Megcáfolta az élet?

22L



2012. ápr. 23. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is éreztem már így és még nagyon sokan vannak így ezzel. de fiatal vagy még és idővel begyógyulnak a sebek és megismersz valakit akivel újra boldog lehetsz. sok szakítás után én is éreztem hogy nem kell más de mégis mindig jött egy jobb. amúgy miért szakítottatok?
2012. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze,én is így éreztem kb. egy hónapja. Bőgtem ordítottam minden bajom volt, azt hittem meghalok, mert Ő nincs többé.

Aztán valahogy fel kellett tápászkodnom a padlóról, most van új barátom, vagyishát már ismerkedek. Ne úgy állj hozzá, hogy az exed a tökéletes. Könnyebb lenne kiemelned a hibáit, ami ugyebár mindenkinek van. Ha így nézed, lehet, hogy már nem is volna érdemes vele lenned. Úgyhogy fel a fejjel, most tiéd a nagyvilág, ott fogsz újból szerelmes lenni, ahol épp nem is várnád :)

És igen, rácáfolt az élet!

2012. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ellaposodtunk, változtunk mind a ketten és végülis rájöttünk, hogy tulajdonképpen sok dologban nem felelünk meg a másiknak. Szakítottunk de mindkettőnknek elég fájdalmas volt. Még csak egy hete történt, lehet, hogy ezért érzem ezt amit most, de nem akartunk már többet veszekedni. Felesleges állandóan ölni a másikat ha nem hozzánk való:(
2012. ápr. 23. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Már egy év eltelt azóta, de néha még most is azt érzem, hogy mással nem leszek boldog. Pedig ha belegondolok, vele sem voltam az.

Addig tart szerintem, amíg meg nem jelenik egy másik, vagy amíg meg nem tanulsz örülni az egyedüllétnek.

2012. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem leszel még boldog! Én is minden szakításom után azt hittem, hogy az igazit veszítettem el, azután jött a következő, és benne is megtaláltam azt, ami boldoggá tett, Így lesz ez veled is, meglátod!
2012. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom 3 évig tartott.Én is így voltam, hogy soha nem leszek már szerelmes.DE igen..Szerelmes lettem ismét!:) Immár 2 éve boldog kapcsolatban élek! Azért néha még vissza gondolok az előző kapcsolatomra..és picit rosszul érzem magam, hogy itt a párom és néha még az exemmel álmodok..de már kezdem elfelejteni! :)
2012. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Éreztem így és eddig nem cáfolta meg az élet, pedig már 4 év telt el azóta.
2012. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A megszokás teszi. Lesz idő, amikor rájössz, jól döntöttél. :) Ugyan nem saját tapasztalatból beszélek, de nagyon sok ismerősnél ezt láttam. Nem egy esetben azt, hogy sok éves kapcsolat sehova nem tartott, aztán hirtelen váltással: baba, házasság. :D
2012. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem igazatok lesz:) Csak most még nagyon nagyon rossz.
2012. ápr. 23. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
én mindíg megakartam halni olyankor ,de ..mégse haltam meg!
2012. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!