Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkozom el olyanokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkozom el olyanokon, hogy vajon milyen lehet más lányokat megismerni, jobb lehet e más lányokkal, miközben van kapcsolatom? (első kapcsolatom)

Figyelt kérdés
Rossz ezt bevallani magam előtt, így a barátnőmet kihasználva érzem, hogy most ezt leírtam. De néha tényleg gondolok ilyenekre. Néha viszont teljesen úgy érzem, hogy a barátnőm az igazi, el tudom képzelni a közös jövőnket. Általában veszekedések után gondolok ilyenekre, meg távol is vagyunk egymástól, és nem tudunk olyan gyakran találkozni. Ez normális? Én nem szeretném megbántani a barátnőmet, mert szeretem. És sosem csalnám meg, ezt is tudom. Csak ezek a gondolatok zavarnak.

2012. ápr. 20. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivelhogy első kapcsolatod, ezért természetes hogy kíváncsi vagy hogy milyen lehet mással. Előbb utóbb kipróbálod, mert az ember kíváncsi természet. Lehet a barátnődnek is vannak hasonló gondolatai. Főleg ha fiatalok vagytok, akkor ebben semmi fura nincs.
2012. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem teljes a mostani kapcsolatod.Nem a barátnőd az igazi, szóval ne áltasd magad....
2012. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem teljes, de gondolom ez még változhat. Elvégre mind a ketten tapasztalatlanok vagyunk, ez az első kapcsolatunk. És viszonylag későn érőnek számítunk szerintem, mert mind a ketten 21 évesek vagyunk.
2012. ápr. 20. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a szituáció nálam is..

20l

2012. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!