Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kivételeztek valamelyik...

Ti kivételeztek valamelyik gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre, hogy nálunk az idősebb gyerekkel van kivételezés. Csak nálunk van ez így?
2012. ápr. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs testvérem,de velem kivételeznek.Kivételesen szétszívatnak.Ez sem jobb.
2012. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenhol máshol nevelik a két gyereket általában, csak az "értelmesebb" felfogja, hogy ha nem olyan durva a helyzet, valószínűleg ez nem abból adódik, hogy az egyiket jobban szeretik.

Én első gyerek vagyok. Én "új" voltam, akit mindenki fogdozott, szeretgetett, játszott velem stb. Így elég nyitott, és talpraesett vagyok.

Mikor a húgom született, anyukám akart "magának" egy lányt, aki az övé. Persze ő is sokszor volt mamáknál stb, de ő alapvetően sokkal anyásabb lett, és több törődést igényel, sőt, elkényeztetettebb is.

Ennek ellenére, én soha nem éreztem szarul magam, csak mert ő esetleg több dolgot tud kihisztizni magának, mert nekem is megvolt mindenem.

2012. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenhol máshogy*
2012. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt általában sosem vallják be a szülők hogy az egyik gyerekkel kivételeznek...
2012. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyszülők kivételeznek a legkisebb unokával. Ő fiú (nekem 2 lányom van), és mindennek úgy kell lenni, ahogy a kicsi akarja. Hozzá kell igazodni mindenkinek. Ha szóvá teszem, jön a szöveg, hogy Ő még kicsi. Pedig csak 1-2 év a korkülönbség a 3 gyerek közt.
2012. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!