Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha feltesztek egy kérdést...

Ha feltesztek egy kérdést gyermeketekkel kapcsolatban, van, hogy mélyen megbánt egy adott válasz?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy,hogy milyen kérdés csak azért teszitek itt fel,mert sokan vannak anyukák és hátha valakinek volt hasonló problémája és esetleg tud egy tuti módszert vagy csak elbizonytalanodtatok és egy kis megerősítés kellene,de ahelyett,hogy ilyen válaszokat kapnál lehülyéznek szerencsétlennek nyílvánítanak,gorombáskodnak...ti lerázzátok magatokról vagy bánt a dolog?
2012. ápr. 10. 13:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
engem nagyon meg tud bántani. olyankor napokig rágódom rajta. (még ha látszólag sikerül is lekezelnem) ilyen típus vagyok. (emiatt egyre ritkábban kérdezek, vagy fórumozok akár itt, akár máshol)
2012. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
11%
Unatkoznak-nagyon- és itt próbálnak kommunikálni. Biztosan rosszul esik nekik, hiszen itt baráti "babás" csevejekre vágynak ehelyett pedig letorkolják őket, hogy foglalkozzanak a gyerekkel, ne más példája alapján neveljenek a gyereket meg amúgy is ökörségeket kérdeznek.
2012. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: és szerinted a többiek miért vannak itt? szerintem más is beszélgetni szeretne elsősorban és babás csevejt folytatni. Nincs ezzel semmi gond
2012. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
enyém pl. most alszik. úgyhogy foglalkozhatnék vele, de max csak nézni tudnám
2012. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

3. válaszoló:

Én nem kommunikálni akarok csak a lyukas óráim elütni:D. Olvasatok, rögögcsélek, alkalom adtán válaszolok.

Babás csevejt meg aztán biztosan nem akarok..

20N

2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Meg nem bántott, de nagyon felhúzott egy válaszoló. Beteg volt a kislányom, és a kérdésben nem azt írtam, hogy ugatva köhög, hanem azt, hogy ugat a gyerek. Mindjárt az első válasz az volt, hogy a kutya szokott ugatni. Hát én úgy felhúzta magam, hogy legszívesebben valami csúnyát írtam volna neki, de inkább megkértem hogy ne kötözködjön, mert akkor olyant írok, hogy magam is megbánom.


Viszont amikor én válaszoltam valaki kérdésére, akkor bizony volt olyan, hogy másik válaszoló iszonyat a lelkembe taposott.

2012. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem érdemes felvenni ezeket.
2012. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
6%
Egyetertek 20n-nel, ertem, mit akar kihozni. Ez nem egy forum, ahova csevegni jarnak az emberek. En nem is ertem, hogy felteszek egy kerdest, amire objektiv valaszokat varnek (pl mennyi teat ihat egy ket eves), akkor elkezdik meselni, hogy nalunk igy meg ugy volt, vagy hogy egyaltalan ne adj neki. Utalom amikor nem a kerdesre valaszolnak vagy kioktatnak. De felvenni nem szabadm arc nelkul mindenki azt mond, amit akar.
2012. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Egy dolgot próbálj elfogadni, hogy mások vagyunk. Addig lesznek konfliktusok, amíg többen rá nem jönnek, hogy az élet nem csak fekete és fehér. Nem lesznek soha olyan válaszokat, amik 100%-ig kielégítenek majd és nem fog mindegyik jól esni. De épp ezért sem kell felvenned mindent, hiszen ha te magad elfogadod, hogy mások vagyunk, más a véleményünk, és egyesek igen agresszívan állnak a dologhoz (és tudatosítod magadban, hogy de jó, hogy te nem vagy ilyen), akkor máris könnyebben át fogsz lépni a számodra sértő válaszokon!

Aki csak kötekedni jön ide, azt a többség úgyis elküldi melegebb éghajlatra. Aki meg csak abban látja a boldogságát, hogy sértegessen, hát ilyen esetben tényleg örül inkább neki, hogy te nem ilyen vagy.

Szelektálj a válaszok között, és lépj át a sértéseken. Felesleges egy netes oldal miatt rágódnod, ami a valóságot sokszor egyáltalán nem tükrözi!

2012. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
18%

Azt mondjuk ne felejtsük el, hogy a nemrég szülő nők szervezetében még nem kis mértékű hormontúltengés van. Ilyenkor azért hajlamosabbak könnyebben a szívükre venni mindent..

20N

2012. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!