Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakul úgy sok családban...

Hogy alakul úgy sok családban hogy testvéreknek egyforma korúak a gyerekeik?

Figyelt kérdés
Pl az egyik rokonom: a nővére novemberben szült. A sógornője januárban, ő meg augusztusban. És így a legszűkebb családban egyforma idősek a gyerekek. Vagy a tesóimnál: az egyik 2005-ben szült és 2007-ben, a másik meg 2006-ban és 2008-ban. És így 1-1 év van közöttük, együtt nőnek fel a gyerekek, mintha tesók lennének ők is. Olyan jó nekik...
2012. ápr. 23. 21:32
 1/7 mus musculus ***** válasza:
100%

Hát simán, mi itt a kérdés?:D

Velem is kicseszett a sors ilyen téren, adott két még ovis korú unokatesót, egy velem egykorút, akit viszont eltitkoltak előlem és álmaimban sem találkozhattam vele, testvérből nullát, másod unokatestvérből egy rakatot, velük meg nem különösebben tartjuk a kapcsolatot. Van ilyen, hozzászoktam.

2012. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alakul ki ?


Hasonló korú szülők, hasonló időpontban döntenek gyerekvállalás mellett. Ez mitől különös? jó hát.

2012. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Olyan is van (pl. a szomszédom öccse), hogy a tesójának lesz gyereke, akkor ő is vállal, szóval hogy utánozzák egymást, de lehet a véletlen műve is. Pl tesóm 1,5 hónappal idősebb az unokatesómtól, de ő külföldön él, nem nőttünk fel együtt. Igazából egyik unokatesómmal se voltam sose olyan közeli viszonyban, 5 van, 22, 12, 11, 7 és 3 évesek, én meg 18.szóval távol estem mindegyiktől. Tesóm is 22. de mindenesetre ez tök jó a gyerekeknek!
2012. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
92%
Itt is úgy van, hogy a bátyám 1994-ben az unokatestvérem(fiú) 1996-ban én(lány) 1998-ban unokatesóm (lány)2000-ben. És mivel nekem a mamám a szomszédom nagyon jókat játszottunk amikor ittvoltak az unokatestvéreim(ők ketten testvérek) pl.: volt egy bandahelyünk megtámadtuk a fiúk bunkiját elvettük a zászlót tőlük és a mi lányos bunkinkra (ami egy kis zárt, nem használt fatároló volt.) raktuk át, és védtük ahogy csak lehet. :) Olykor-olykor még harcok is voltak.. Azaz fogócska és a másik csapatot börtönbe zártuk... A csirkeólba.. :) Tényleg nagyon jó (volt). Most pedig született még egy kis unokatestvérünk ,de sajnos ő már nem tud velünk játszani.. De imádtam ezeket a nagy játszásokat. 
2012. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát, akkor figyu: én 2009. decemberében szültem, a hugom 2010. januárjában, pont 4 héttel később, a sógornőm pedig 2010. febrárjában, két hónappal utánam.

Én vagyok a legidősebb, 3,5 év után inszeminációval jött össze a baba, a többiek 1-2 hónapot próbálkoztak. A fiam bevárta őket........

2012. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk meg pont nem. :D Apunak egy bátyja van, 20 évesen nősült, az unokatestvéreink már tinik voltak, mire mi megszülettünk. Mert apu meg 32 évesen lett apa. Akkora a különbség, hogy amikor a húgom született, akkor született az unokatesóm első lánya is. :D (szintén korán nősült, 20 évesen apa lett)

Anyunak nincs testvére, de egy unokatestvére lányai kb. velem egyidősek. Máshol inkább mindenki fiatalabb.


A párom nővérének már iskolás, ovis gyermekei vannak, mire nekünk lesz, arra azok már bőven tinik lesznek.

2012. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is valami hasonló van. Elöször én születtem 90 májusában, aztán 1 hónappal később másik unokatestvérem és rá 2 hétre másik unokatesóm. Nálunk valószinűleg nem igy jönnek majd, bár ki tudja,nővéreméknél már a legkisebb is 1,5 éves és nem szeretnének többet,nekem még tervben sincs a gyerekvállalás,igy akár tinik is lehetnek mire szülök. Esetleg majd maximum unokatestvérekkel fordulhat elő h egyszerre szülünk,de ezt nem tudhatom :)
2012. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!