Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért henceg azzal...

Az exem miért henceg azzal hogy új pasija van? Mire jó ez neki?

Figyelt kérdés

Múltkor felhívtam és megkérdeztem hogy hogy van,barátságos voltam és semmi hátsó szándékom nem volt!Azt hozzá tenném hogy ő dobott ki engem,hogy miért azt nem tudom a mai napig!

Soha nem csaltam meg és szerettem,amit ki is mutattam,amikor felhívtam 4 hét után,azt mondta hogy hagyjam őt békén mert kü1önben is van barátja!Nem értem mert ő szakított velem elég csúnyán!Közőlte velem hogy felejstem el örökre!


2012. ápr. 23. 22:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mire volt jó neki hogy ezzel henceg?
2012. ápr. 23. 22:20
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt hitte, hogy randizni hívnád, ezért jobbnak látta közölni a tényállást, ezzel téve egyértelművé, hogy nincs esélye az újrakezdésnek.
2012. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy féltékennyé akart tenni!Mert nincs senkije,és azt gondolta hogy így újból lázba hoz,ugyanis amikor szakított velem ismerve őt,arra számított hogy majd könyörgök neki,csak hát én nem kerestem utánna és volt bennem annyi büszkeség,ismerve őt nem erre számított,meg ismerve engem
2012. ápr. 23. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert nő:)
2012. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

szánalmas tinis viselkedés.

egy értelmes felnőtt nő ezt vagy máshogy közli, vagy sehogy. intelligens embernek a hangneméből le lehet venni, hogy mi a szitu, és hogy baráti mederbe szeretné a terelni a viszonyt.

ne bánd, h dobott, inkább keress valami értelmesebb lányt!

2012. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

"Az exem miért henceg azzal hogy új pasija van? Mire jó ez neki?"


Neked mire jó, hogy egy női oldalon jajveszékelsz? Tökös legény lehetsz.

2012. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem hencegett, csak közölte, hogy ne foglalkozz vele, van új barátja. Ha ezt nem mondaná, akkor lehet, hogy tovább ostromolnád, és ő nem akarja.
2012. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy féltékennyé akart tenni, mert már a szakításkor közölte, hogy felejtsd el. Inkább az a valószínű, hogy tényleg nem akar tudni rólad.

Akár igaz, hogy van új barátja, akár nem, nem akar veled baráti kapcsolatot sem, nekem ez jön le.

2012. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Miért hívtad fel?
2012. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Én úgy bírom, mostanában a második ilyen elképzelés, hogy akivel szakítottak azt hiszi, hogy az exe csak azért nem megy vissza hozzá és pasizik, hogy féltékennyé tegye, és csak kéreti magát.

Vedd tudomásul, hogy VÉGE!

2012. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!