Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért henceg azzal...

Az exem miért henceg azzal hogy új pasija van? Mire jó ez neki?

Figyelt kérdés

Múltkor felhívtam és megkérdeztem hogy hogy van,barátságos voltam és semmi hátsó szándékom nem volt!Azt hozzá tenném hogy ő dobott ki engem,hogy miért azt nem tudom a mai napig!

Soha nem csaltam meg és szerettem,amit ki is mutattam,amikor felhívtam 4 hét után,azt mondta hogy hagyjam őt békén mert kü1önben is van barátja!Nem értem mert ő szakított velem elég csúnyán!Közőlte velem hogy felejstem el örökre!


2012. ápr. 23. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
minek hívtad? ebből én is arra következtetnék hogy akarnál még valamit. barátiból meg ne hívogasson egyik exem sem, mert nem érdekelnek.
2012. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A "különben is van barátja" az nem hencegés, hanem inkább dacból odavágott mondat, ami azt jelzi, hogy nagyon elege van belőled. Kétszer sem biztos, hogy van barátja, de az nagyon is, hogy belőled elege van. Minek hívogatod? Minek bántod? Mit akarsz tőle?


Szakított veled, és vége. Ezt tudomásul kell venni, bármennyire fáj is. Hagyd szépen békén.

2012. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, abból nekem egyáltalán nem az jön le, hogy "hencegett". Inkább az, hogy úgy gondolta, azért hívtad fel, hogy újra próbálkozz nála, ő pedig ezt egyértelműen nem akarja. Akár van valakije, akár nincs.
2012. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Elmondjam? Basz*gatni akar....ennyi.... Az ilyenek naggya része r*banc,de nem mind...általában ezekböl alakulnak ki a ku*vák,de azért tisztelet a kivételnek...röviden ennyi...szerintem hagyd rá! Ay ilyen megse érdemli hogy ránézz....
2012. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!