Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó abban ha egy nőnek...

Mi a jó abban ha egy nőnek pénzes pasija van? Boldogságot, szerelmet kárpótol a pénz?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, de ezt nem értem, több nő képes együtt lenni a párjával azért hogy ne szenvedjen hiányt, és ellegyen kényeztetve, holott a boldogság nem is mindig igaz, mivel igazi boldogságot, szerelmet nem kaphat érte.
2012. jan. 24. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy neki nem a szerelem, hanem az anyagi biztonság okoz boldogságot.
2012. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a baj, hogy a szerelmet meg megöli az anyagi hiány sokszor. Az csak a mesében igaz, hogy a szegényebb boldogabb!

Viszont én sem tudnám a páromat a pénze miatt szeretni. Akkor is boldogtalan lennék.

A "középmezõny" talán a legjobb.

2012. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
anyagi biztonság, van aki kifizesse a rezsit, ha van gyerek meg vegyen neki ezt az, a bodlogságra meg ott a csoró szerető
2012. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudod, hogy a pénze miatt van vele és nem szereti?
2012. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Én ismerek egy csajt aki most 19 éves, és együtt van egy 39 éves férfival, aki a felső tízezerbe mozog!

A csaj elötte az interneten árulta a testét, most 3 hónapja hagyta ott, mert megismerte ezt a férfit, aki pénzeli.

Dehogy boldog a csaj, csak a pénz kell neki a csávótól!

Vannak ilyen lányok, sajnos!


Én házasságban élek, párom jól keres, nem vagyunk gazdagok, de legalább boldogok igen, de semmi pénzért nem cserélném le a férjemet, egy milliomosra, de azt sem szeretném, ha ő az lenne!

2012. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet és boldogságot nem kárpótol a pénz, de a szerelem úgyis elmúlik, s akkor nagyon nehéz boldognak lenni, ha filléres gondok vannak, ha nincs saját lakás, hanem szülők nyakán kell maradni, vagy pénz- és helyszűke miatt szóba sem jöhet a babavállalás...
2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez úgy működik, hogy a lány nem a pasiba, hanem a pénzbe és annak előnyeibe szerelmes. Én nem vagyok ilyen, mindig a szívem után mentem, de néha azt érzem, hogy tök hülye voltam, aztán a dolgok mögé nézek és már nem olyan rózsaszín. A pénzes pasi érzi, hogy a pénzért van vele valaki, egy idő után már a pénzzel zsarol is általában. A lányoknak lesz szeretőjük, ami vagy borítja a bilit, vagy a lány fog szenvedni.
2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mi a jó benne, nem tudom, legalábbis saját tapasztalatból nem, soha nem "pénzeltek" férfiak. Ettől függetlenül mégsem sikerült boldognak lennem egyik kapcsolatomban sem. Aki hasonlóan érez, miért ne mondhatná azt, hogy akkor már legalább a pénz boldogítson...?
2012. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy történet:

Az unokatestvérem (és a szülei) kinéztek egy nagyon gazdag fiút (aki akkor 17 éves volt, az unokatesóm 15) hogy hűűű de gazdag családja van. "Meg is fogták" a fiú 23 éves volt mikor összeházasodtak. Azóta eltelt 10 év, és most térnek magukhoz a szülők hogy "Fulladna bele a pénzébe" "A pénz tényleg nem boldogít, lett volna egy rendes srác, még ha szegény is". Mert amit az unokatesómnak nap mint nap át kell élnie...Rendszeresen megkapja hogy ő milyen nincstelen, meg örüljön hogy szép autójuk meg palotájuk van stb. De közben meg a pasi csak cselédnek használja kb. nem becsüli egyáltalán.


Szerintem sokan beleesnek abba a hibába hogy a pénz elvakítja őket, aztán az idő múlásával jönnek rá hogy nem minden a pénz.

2012. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: ugyanilyen típusú ipsét én is ismerek, csak épp neki egy rohadt petákja sincs, mégis nap szinten megalázza a feleségét. Ez a jellemtől, nem a férfi anyagi helyzetétől függ.
2012. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!