Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik Anyukámm! Mit tegyek?...

Timikkee kérdése:

Hiányzik Anyukámm! Mit tegyek? De ő le mondott Rólam!

Figyelt kérdés
Anyukám meg Apukám el váltak már 3éve és el költöztünk anyukámmal,És ő meg el hagyott engem meg tesomat egy fiattal gyerekértt, Minidg veszekedett velünk kidobot a házbol nem érdekelte hova megyünk vagy hogy hol alszunk!!! El költözött egy másik faluba csak minidg akkor hivott ha baja volt vagy épp a gyerekkel őssze veszett én rohantam neki volt mikor este 10 órakkor is és másnap már én voltam a szemét a k... meg a minden..... És soha nemtudttam és nem fogom tudni meg értenni hogy mért jó ez neki!!!!Haragszok rá De az annyám és szeretem és hiányzik!!!!! :(
2012. ápr. 24. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért tudják kihasználni az ilyen olcsó nők a gyerekük szeretetét " mert az anyám" és kit érdekel? nem úgy viselkedik akkor nem tekintem annak.
2012. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nemtudsz ellene tenni hne hiányozzon, de pont fordítva történnek a dolgok neki kelene rád gondot viselni nem neki rá! ha ő nemkeres téged nem tudja h mit veszít el a saját gyermekét, nem érdemli meg h keresd,mert akkor csak tovább fogja csinálni ezt veled! mert te ugyis mindig ott vagy...

sajnálom

2012. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Probálok nem gondolnni rá csak rossz családnélkül fel nőnni!!! Nem tudok neki mesélni micsináltam!!! És fáj hogy ennyit érek neki!!
2012. ápr. 24. 13:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb hogy nemtudok mit tenni!!!! Lesz esküvő növéremnek és ott látnni is rossz lessz!!! :( Köszönöm hogy itt tudok ezzekről beszélnni mertt mássokkal eszt nemtudom!!!
2012. ápr. 24. 13:24
 5/10 Bence_ ***** válasza:

Hány éves vagy?

Igen ha öröm ér vagy bánat de szeretnél róla beszélni akkor itt írd ki. Mert ez valóban nem anya gyerek kapcsolat. De legalább egy kapcsolat. Még így neten is lehet szeretetet adni.

2012. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19 most leszek 20!!! hát igen és az a baj ezzel hogy nagyon nem szeretek az érzéseimről beszélnni, csak magamba folytom!!! :(
2012. ápr. 24. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyakorold a nyelvtant.
2012. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mértt is??
2012. ápr. 24. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert még ezt a két szóból álló kérdést sem sikerült helyesen leírnod.
2012. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Menj aszt szorakozz mással nem mindegy hogy irom le.....???
2012. ápr. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!