Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem tudnátok mar a férjetek...

Ti sem tudnátok mar a férjetek nélkül élni? Hiányzik a horkolásával meg mi dennel együtt ha nincs itthon? Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
szerintem normális. a párom néha éjjel is dolgozik, előreláthatatlan, h mikor végez. ilyenkor olyan nehéz rávenni magam, h lefeküdjek aludni, hiányérzetem van nélküle. néha azon kapom magam, h hajnai 4-kor még internetezek, mert tudat alatt arra várok, h hátha hazaér, mielőtt aludni megyek...
2012. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xStefix ***** válasza:
51%

Tudni tudnék, ha muszáj lenne, de nem nagyon akarnék. :)

Én most épp babát várok és a minap vidéken voltam pár napig; hát nagyon hiányzott ő is meg a lányunk is, jobban, mint korábban. Szerintem megint jön ki rajtam a fészekrakó ösztön...

De ettől függetlenül is megszoktam már, ragaszkodom hozzá és nekem is hiányérzetem van, ha nincs itthon. Pedig még csak éve vagyunk együtt, de már ennyi idő is bőven elég erre.


Kérdező, miért kérdezed, hogy ez normális-e? Naná. :)

2012. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert akiknek eddig mondtam furán néztek rám
2012. márc. 30. 00:00
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Tudni tudnék,de nem szeretnék.Azért a horkolásáról szívesen lemondanék.(külön is alszunk emiatt)
2012. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 xStefix ***** válasza:
78%

Hát én most nézek furán... Fiatalok? Nem házasok? Vagy épp elváltak?

Szerintem pont ez a normális. Bár sokszor a normális dolgok a ritkák ma már...

2012. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ugyan nem a férjem és nem is lakunk együtt, de 7ből 5 este együtt vagyunk vagy nála, vagy nálam. Nagyon hiányzik abban a 2 napban, amikor nem. Hiányzik a szuszogása, horkolása, illata. :)
2012. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ferjem sokat dolgozik,az esetek tobbsegeben nelkule fekszunk le a fiammal.Eleinte ez nagyon nehez volt,de sajnos mara megszoktuk.Azt viszont rosszul viselem mikor reggel megy el egesz napra,olyankor olyan mas a nap hangulata.Ahol nem hianyzik a masik fel ott azert nincs rendben minden.
2012. márc. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért néznek furán, mert rengeteg házas ember örül, ha kicsit megszabadul a férjétől/feleségétől. <-ez az általános, viszont nem ennek kellene a normálisnak lenni...


Örülj, hogy hiányzik, hogy kötődsz hozzá. Ha mindez kölcsönös, akkor nem lehet rossz házasságod. :)

2012. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, nem tudnék nélküle élni......
2012. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális. Én is csak akkor vagyok teljesen nyugodt, ha együtt vagyunk, és nem azért, mert életképtelen vagyok nélküle :) De jobb már nem is lehetne a kapcsolatunk, úgyhogy ez érthető.
2012. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!