Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyn családból szarmaztok?...

Milyn családból szarmaztok? Mik a gáz dolgaitok? Anyádnak apadnak stb

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyám 16 évesen szült, gyerek még most is(36 éves) több eszem van nála, hol itthon lakik hol nem, van egy pasija több éve de zűrösek voltak, most már lenyugodtak hál Isten, nagyszüleim illetve inkább nagymamám nevelt,nagyapám alkoholista, semmit nem lehetett csinálni mellette míg kicsi voltam, bár én vagyok a szeme fénye én csak hallgattam a vitákat,mert ugye nem válunk a gyerekek miatt..... apámat 18 évesen ismertem meg, kiderült anyám nem is volt olyan szent, bár ezt mamám tudta csak nem akarta mondani mert mégis az anyám... az egyetlen értelmes a családban az apám és nagymamám a többi lökött. Sok minden van még de nem férne ki....hál istennek engem nem vertek, csak lelkileg lettem valami kis elcseszettség. 22/L
2012. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
anyád 38 éves most
2012. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy te vagy 20...
2012. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az én anyám sajnos sokat ivott, mondhatni alkoholista volt. Ennek tetejébe kivették a tüdejét tüdőrák miatt, túlélte, majd 6 évvel később elütötte egy autó a pia miatt, majdnem belehalt. Apám jó ember, de nagyon szigorú, sokszor megvert. A tesóm agresszív ember lett, sajnos megviselte a gyerekkorunk :( Én is agresszív vagyok, mármint inkább akaratos, így mondanám, de azért vissza tudom fogni magam :)


hát röviden ennyi.

2012. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Minket nem tanitottak meg smire azt hittem a wc papir csak nagydologkor kell fogkeféről nem hallottam 14 éves koromig max iskolafogászaton de érdekes a fogaimnak még sincs baja.

Fürdés átlag 2 hetente volt hajmosás szintén minden ünnep előtt idegbajt kapott anyám.megvert fenyegetett intézetbe ad

2012. ápr. 24. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Apukám meghalt, amikor ovis voltam.3 évre rá anyunak lett egy élettársa, azóta isznak, veszekednek, verekednek. Született 2 gyerekük, akiket nagyon szeretek, és sajnálok, hogy ilyen helyre kellett születniük.

Apukám építette azt a házat, amiben laknak. Én nevemen van, de anyué a haszonélvezet. 22 év alatt, amióta meghalt apu, teljesen lelakták.Családi házról van szó, de undorító amilyen lett.

Én nem lakom velük, mert alkoholisták. Az OTP tartozást én fizettem ki a lakásra,mert ők nem fizették.

2012. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Napestig sorolhatnám, mik tartoznak a családi szennyes közé... bár én már gazdagabb családból származom, kutyából nem lesz szalonna, így a szüleim le se tagadhatnák, hogy parasztházból származnak. Hiába a pénz, jómodor és jólneveltség nem jár hozzá... sem ész, sem műveltség.

Kb a nagyszüleimnél kezdődhetett a dolog... tudom, halottról jót vagy semmit, de ők sem voltak szentek, az tény. Engedték, hogy a szüleim, akik unokatestvérek, összeházasodjanak és gyereket vállaljanak. Csoda, hogy nem lettünk fogyatékosok. A többi meg csak hab a tortán... tipikus eset arra, mikor egy sérült generáció nevel egy még sérültebbet. Az unokatestvérem felcsináltatta magát egy kamionsofőrrel, majd pár évvel később egy pappal. A féltestvérem játékgép-függő volt évekig, nem köszön nekem (pedig semmit nem tettem ellene), és folyton a legrosszabb fajta cigányokkal lóg. A húgom hasonlóképp, ő meg drogozik is mellé + lop a szüleinktől.

A másik unokatestvérem meg egy szintén legrosszabb féle cigánynak szült 5 gyereket. Mind inkább az apjára ütött sajnos. 7-en összesen 2 szobában laknak, a férfi néha meg is veri unokatestvéremet. Neki egyébként az anyja (apám huga) elég durván alkoholista is, ahogy anyám bátyja is az volt (aki úgy halt meg, hogy annyira berúgott egyszer egy februári hideg estén, hogy kinn elaludt a kocsma előtt és összefagyott).

Szerencsére nekem még nincs semmi saram, remélem nem is lesz. Egyetemre járok, nyelvet tanulok, elvagyok... megválogatom a barátaimat is, és nincs egy káros szenvedélyem sem. És a fürdésben sem korlátoztak soha szerencsére.

2012. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyám akit ki nem állatok egy alkesz,s ezt a faluban mindenki tudja de ő tagadja,ez nekem annyira szégyen.Ápolatlan nyáron az izzadásgátlót nem ismeri és a fogkefét sem,sajnos ez a fogkefés dolog ráragadt az 1ik tesómra is ő max 5* mos fogat egy évben.Anyu tönkreteszi a mindennapjaimat,most ott tartok hogy hitelt veszek föl egy házra és elköltözöm innen,mert tönkretesz lelkileg.A párom nem akart hitelt fölvenni így hát választás elé állítottam.Egyszer így is muszáj lesz fölvenni.DE remélem anyám nem fog sűrűn jönni hozzám.
2012. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé agyhalott családom van.Apám alkoholista,utáljuk egymást.Anyám szerencsére nem iszik.Vele nagyon jóban voltam,de ma már folyton rajtam vezeti le a feszültséget,ezért kicsit kezdek eltávolodni tőle.A nagyszüleim jófejek,de elviselhetetlenek.Mamám nyugtatókon él,nagypapám szintén alkesz.Nem lehet velük 2 óránál többet kibírni.Folyton veszekednek és ha a mamám nem veszi be a nyugtatót,akkor kész idegroncs,nem egyszer jöttem sírva el onnan.A családom másik fele anyai ágról sokkal normálisabb,szívesebben laknék velük.
2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 13:46


szerinted követem ? saccra írtam, nem számolgattam

2012. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!