Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testi vagy lelki megcsalás a...

Testi vagy lelki megcsalás a rosszabb?

Figyelt kérdés
Volt már részed valamelyikben? Mi a rosszabb, ha a párod hirtelen felindulásból szexel valakivel, vagy ha hosszú távon (hónapokig vagy akár évekig) lelkizik valakivel, aki vonzza, de nem fekszik le vele?
2012. ápr. 24. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a testi a jobb,sokkal jobb.Persze akkor ha én követem el.:)
2012. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy az akkori pasim megcsalt egy nővel láttam őket csókolózni,és láttam pár hónap múlva hogy milyen boldogok és megértik egymást lelkileg.Vissza nézve nekem sokkal rosszabb volt azt feldolgozni hogy ők lelkileg megértik egymást mint amikor láttam csókolózni mással.
2012. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit , nem volt részem. De ha bármelyik előfordulna, tudnám mit kell tenni. Mivel nem hozzám vonzódik, keresnék magamnak olyan társat aki engem szeret.
2012. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Lelkileg" szerintem egyik kapcsolatomban sem csaltam meg az aktuális partneremet. Inkább megbeszéltük, hogy különmegyünk, ha együtt nem megy. Aztán, mikor már látszott, hogy nincs értelme folytatni, akkor voltak testi kalandok, persze, de azok nagyon jók voltak.

Jól működő kapcsolatban nem léptem félre soha, csak a bedőlt kapcsolatok vége felé.

2012. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan.
2012. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!