Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi vagy fizikai megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi vagy fizikai megcsalás a rosszabb?

Figyelt kérdés

Ha a párotok lefekszik egy másik lánnyal vagy ha évek óta egy másik lányra gondol ha épp nincs veletek

Melyik a rosszabb?


2010. nov. 9. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem mindegy, csak legyen már egyikben részem. :S
2010. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi.. Meg eleve honnan tudod ha érzelmileg megcsal valaki? :D azt te nem érzed.. szerintem.. még akkor se ha azt mondja.
2010. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem hanem tudom, hogy van valaki akivel régóta jóban van túl jóban is de nem testileg( egyelőre)..
2010. nov. 9. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az érzelmi megcsalás a rosszabb. Az már azt jelenti hogy nem szeret téged úgy mint előtte. A fizikai megcsalás sem sokkal jobb mondjuk, de azt talán egyszer megbocsájtanám. Pl ha egy éjszakára félredugna, de engem szeretne inkább megbocsájtanám, minthogy elhagy egy másik lányért, mondván hogy már nem szeret, aztán meg vissza kéreszkedik. De egyiket sem szeretném átélni...
2010. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vérgibbon ***** válasza:
12%

A kérdező kommentje:

Nem érzem hanem tudom, hogy van valaki akivel régóta jóban van túl jóban is de nem testileg( egyelőre)..


Kedves kérdező ezt hívják féltékenységnek, ami a bizalom teljes hiányát jelképezi. Inkább te menj pszichológushoz.

2010. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az érzelmi rosszabb. azzal nem tudsz mit tenni. ha valaki megszédül és lefekszik mással az előfordulhat főleg hosszú kapcsolatban,házasságban,de ha szeret téged,megbocsátható. ha viszont szerelmes lesz,az a keményebb dió
2010. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Snapette ***** válasza:
A nőket általában az érzelmi zavarja jobban, ezért van az, hogy ők könnyebben megbocsájtanak egy félrelépést, ha meg tudják győzni őket arról a pasik, hogy nem jelentett nekik semmit a másik nő, nem szerették, csak lefeküdtek vele. A férfiakat maga az aktus zavarja, a fizikai ténye annak, hogy nőjükhöz valaki más is hozzáért.
2010. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egyformán!

Ha engem szeret de megcsal és velem akar maradni az olyan mintha azt mondaná, hogy nem dugtam be csak félig!

Ha megcsal testileg az nálam már érzelmi is! Ott engem el kellett felejtsen meg kellett kívánja a másikat, vonzalmat kellett érezzen! Valamit kiváltott a nő amit irántam kéne érezzen!

Én ezt sose vártam meg. Ilyenkor mindig leléptem, én szerencsére elmondhatom, hogy engem sose csaltak meg!



Ha meg akarod tartani vond magadra a fegyelmét, ha tudod, hogy "azzal" beszélne akkor csald el moziba, buliba legyél olyan mint amikor összejöttetek, hívd el egy kávézóba.


Keltsd fel a féltékenységét vagy a szenvedélyét! Mondd mondjuk azt, hogy találkoztál valakivel aki körbeudvarolt! Biztos van ilyen! Nem kell titkolni!


Nekem például a hentes csapja mindig a szelet (én már anyuka vagyok) és elmondtam páromnak egy két beszólást azóta nem járhatok egyedül hozzá... Vagy ha megyek vásárolni és kérdezi, hogy hova megyek mondom neki hogy a hentesemhez :) Ne érezze magát nyugodtnak, ha most előállsz egy ilyennel eléred, hogy egy kicsit megzavarodjon és elkezdje félteni azt ami az övé (főleg ha még Ő sem biztos az érzéseiben, azért nem is hagyott el a másikért) és ott egy kis lépéselőnybe kerülhetsz

2012. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!