Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogy állnál párod szüleihez...

Te hogy állnál párod szüleihez, ennek tudatában?

Figyelt kérdés

Párom mesélte, hogy 5-6 éve, mikor még nem ismertük egymást, nagyon maga alatt volt, bevett majdnem egy teli doboz altatót és ivott is rá. A szülei nem voltak otthon. Mikor hazaértek, NEM HÍVTAK MENTŐT hozzá, pedig látták mit csinált: ott volt mellette a gyógyszer. Vártak, hogy magához térjen, ami 3-4 napba(!) telt. Ugyanis kiokoskodták: ha beviszik, elvennék a jogsiját azért, mert öngyilkos próbált lenni. Képesek voltak kockáztatni, hogy talán meghal vagy marandó károsodása lesz.

Én úgy felhúzom magamat ezen ma is, pedig nem most hallottam. Sosem tudom nekik megbocsátani ezt...

Ti mit szóltok?


2012. ápr. 24. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de nagyon primitív emberek lehetnek. Engem az érdekelne, hogy a párod hogy áll hozzájuk? Neki ez simán belefér?

Egyébként a mindennapokban megnehezítik az életed? Mert bár ez valóban súlyos dolog, de ha a párod megbocsátott nekik, és el tudod viselni őket, akkor szerintem a párodért jó arcot kell vágni hozzájuk...

2012. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy buták a szülei.Nem tudták felmérni a kockázatot, hogy mivel járhat.
2012. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát míg otthon élt, eléggé függött tőlük, de mióta velem él, már nem. Heti párszor felhívja őket, néha találkozik velük.

Nem éreztetem velük ezzel kapcsolatos ellenszenvemet, bár azért sejtik, hogy nem különösebben kedvelem őket, főként az apját, mivel úgy gondolom, ő volt az ötletgazda és egyébként is annyi mást elkövetett a családja ellen, hogy felfordul tőle a gyomrom.

2012. ápr. 24. 14:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkoriban minden sz*r összejött neki, én nem félek tőle, hogy újra oda jutna. Különben együtt sem lennék vele. Nem ítélkezem, mert én is voltam rossz lelki állapotban és ha lett volna kéznél ilyen gyógyszer, lehet én is beszedtem volna. Azt tudom, hogy mi egymásnak sok erőt adtunk. És egyikünk sem menekülne az első kis gondnál az öngyilkosságba.
2012. ápr. 24. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát, egy doboz altatótól nemigen hal meg egy felnőtt ember, bár a máját rendesen kicsinálja egy időre.


A szülei meg hülyék.


De végül is nem velük jársz, hanem a pasiddal.

2012. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hozzam se hivott anyam mentőt orvoshoz se vitt tejet adott ennyi.és szidott mekkora szegyen ez 12 éves voltam. És ordibált hogy mondd hogy nem is igaz stb
2012. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megértelek,én sem szimpatizálnék ilyen szülőkkel.De ha keveset látjátok őket,akkor nem mindegy?
2012. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te csak az egyik oldal történetét hallottad, elöbb kérdezz rá a szülöknél, és majd meglátod mit mondanak. lehet hogy nem úgy történt teljesen ahogy a párod elmondta.
2012. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mármint hogy hazudott volna? Nem, az kizárt. Nem szépítette ő a dolgait sosem, különben egy csomó mást is elhallgatott volna.

Ő egyébként nem a szüleit okolva mesélte el a történetet, nem azt akarta kihozni belőle, hogy ők voltak a rosszak.

2012. máj. 17. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért kizárt hogy hazudott volna?!Kicsit lehet hogy ferdített a dolgon.


Amúgy a párod se igazán tiszta ember, aki ilyen hülyeséget csinál az egy gyáva alak és a gondok elül elmenekül a helyett hogy inkább próbálná megoldani. Ha fel akarja magára hívni a figyelmet az nem így kellett volna megtennie, szimplán csak le kellett volna ülni a szülőkkel beszélgetni és elmondani mi a baja. Ha meg akart volna halni akkor a vonat alá ugrik, jah csak hogy az már majdnem biztos halál és ő azt nem vállalja be, mert nem is akart meghalni csak játszadozni.

2012. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!