Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látogatóba megyünk a...

Ha látogatóba megyünk a barátom szüleihez, nagyszüleihez karácsony után akkor mit illik vinnem?

Figyelt kérdés
én 18 éves vagyok, a barátom 21 és a szülök messze laknak így 3napra megyünk a 2 ünnep között. Szülei elváltak, 3 helyre kell menni, 1 városban laknak, eddig 1x találkoztam velük a nyáron. Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.
2011. dec. 4. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem várják el, hogy bármit is vigyél, az a lényeg, hogy ott legyetek.
2011. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az apukája barátnőjétől tudom, hogy valami aprósággal meg akarnak lepni, ezért gondoltam. Esetleg ha sütök mézeskalácsot?
2011. dec. 4. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak valami apróságot, apukának egy üveg bort, anyukának bombont, nagymamának a kedvességet:)
2011. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mézeskalács tökéletes lesz anyukának és nagymamának, apukának vegyél még egy üveg bort.


Én egyébként barátom szüleinek házi szaloncukrot fogok készíteni, celofánba becsomagolom és berakom vanal szépen feldíszített dobozba. Most először csinálok ilyet, de már nagyon várom :)

2011. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!