Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaköltöznétek a párotok...

Odaköltöznétek a párotok szüleihez?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Én azt gondolom,hogy semmi jó nem sülhet ki a dologból. Nő vagyok,és nem szívesen költöznék össze a leendő anyósommal. Megvan az elméletem,hogy miért. Véleményeket és tapasztalatokat várok. Nagyon szépen köszönöm előre is!
2011. aug. 11. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
nagyon nagyon jó lelkűek a párom szülei, de nem költöznék oda.
2011. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Én csak a szomszédjukba költöztem, de borzasztó. 100 kilométerről mi jönnénk ki a legjobban, de így meg tudnám fojtani anyósomat.
2011. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

anyósom egy rém,laktunk velük 2 hónapig,soha többé!!! anyukám viszon annyira szereti a férjemet,és olyan jól kijönnek,h épp most gondolkodunk,h milyen jól járna mindenki ha együtt laknánk


szóval anyósfüggő

2011. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Én jól kijövök az anyósommal -apósomat már sajnos nem volt módom megismerni (Isten nyugosztalja!)-, de nem, nem költöznék oda. Ezzel pedig a párom is így van. Az én szüleimhez meg még annyira se.
2011. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
NemnemnemnemnemnemnemnemnemneeeeEEEEMMM!!!!
2011. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Darcy01 ***** válasza:
68%

Én éppen ilyen helyzetben vagyok. Most költöztem a párom szüleinek a házába. A házban 2 teljesen különálló lakrész, lakás van kialakítva, külön van minden közüzemi dolog is.

Ezt a helyzetet mindketten ideiglenesnek tekintjük, max 2-3 évet maradunk itt, aztán költözünk külön.

Korábban nekem is az volt a véleményem, hogy nem költöznék a párom szüleihez semmi esetre sem, de az élet így hozta, így alakult. Így nagyon tudunk majd spórolni, ez volt a legfőbb szempont. Szóval ezt a megoldást választottuk. Egy majdani hitelmentes saját lakás reményében ennyi belefér.

Egyébként nagyon kedvesek, rendesek a párom szülei, nem hinném, hogy bármi gond adódna. Ha meg igen, akkor megbeszéljük civilizált emberek módjára.

2011. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

van saját lakásom, de ha nem lenne, sem költöznék össze sem a pároméval, sem a saját anyummal.

nekem pont elég az, ha ketten vagyunk egy lakásban. tuti mindenbe beleszólnának még akaratlanul is.


anyukámmal is azóta jobb a kapcsolatom, mióta nem egy lakásban élünk :)

2011. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég nagy döntést kell hoznom,remélem a válaszaitok segítenek.
2011. aug. 11. 17:49
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek. Én ideköltöztem, igaz, csak 2 hónapig tarott az egész, aztán anyósom elköltözött, addig újjították a lakást, amibe költözött. Meg az is igaz, hogy ő este 10 körül ér haza a munkából, megvacsiztunk együtt, beszélgettünk kicsit, aztán ment aludni. Kifejezetten sajnáltam, hogy elköltözött, jól megvoltunk együtt. De ő nagyon jófej, nyilván nem minden anyós ilyen.
2011. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!