Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak a szüleihez?

Hogyan viszonyuljak a szüleihez?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagy valószínűséggel össze jövök, viszont tudom hogy rengeteget veszekeszik az édesapjával és néha meg is üti.. 15 éves a lány és lelkileg már nagyon rossz állapotban van ez miatt, hogyha komoly kapcsolatba kerülök vele és megismerem a szüleit, hogy nézzek rájuk? Mármint hagyjam vagy csináljak valamit? (Nyilván sokat nem tudok és nem is szeretnék rossz kapcsolatot a szüleivel) De borzasztóan lehangol engem is hogy ilyen rossz a viszonya az apjával, és félek hogy rosszul reagálok valamire és rossz dolog sülhet ki. (Eltilt a lánytól, egyéb előfordulható probléma)

Nagyon sokat segítenétek a hasznos válaszokkal, előre is köszönöm. 15/F


2012. febr. 9. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálatos hogy a lány apja ilyen senkiházi aki attól érzi férfinak magát ha a lányát megveri.De sajnos te 15 évesen semmit nem tehetsz.Ha beleavatkozol akkor csak olajat öntesz a tűzre.A lány még többet kapna miattad is.

Neked sehogy sem kell viszonyulni az apjához.Ha normálisan beszél veled,akkor te is normálisan viselkedsz vele.Biztos vagyok benne,hogy az apa a lányát nem idegenek előtt szokta megverni hanem úgy,hogy csak a 4 fal között amikor nincs ott senki idegen.Így szóba sem hozhatod..Esetleg annyit tehetsz,hogy meghallgatod a barátnőd panaszkodását,odanyújtod a vállad,hogy kisírhassa agát.Idővel ha nagy a szerelem és 18 évesek elmúltatok,akkor megteremtheted neki az új otthont ahová elmehet majd..

2012. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, a vállamat ma is oda adtam neki és kipanaszkodta magát és aránylag sikerült megvigasztalnom, hát azért elszomorít hogy csak ennyit tehetek, de több mint a semmi, és csak reménykedni tudok hogy érjen véget.. Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2012. febr. 9. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bírom lelkileg... tudom hogy kapja otthon a verést és mondja is hogy nem kap apai szeretetet.. Ez már nagyon kikészít, mit csináljak? Valamit változtatni kéne mert szétroppanok.. :(
2012. febr. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!