Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, hogy...

Mit szólnátok ahhoz, hogy párotok a legjobb lánybarátjába évekig szerelmes volt?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, minden jól működik, de egy dolgot nem tudok kezelni: miután összejöttünk, bemutatott a barátainak. Én csak később és mástól tudtam meg hogy a legjobb lánybarátjába évekig szerelmes volt, de a csaj kikosarazta.

Amikor találkozok vele, mindig az jut először eszembe, hogy ő is lehetne a helyemben. Nem tudom h kezelni a dolgot. A barátom tudja, hogy zavar, de ezt betudja féltékenységnek. Hogyan tudnám kezelni?

22L


2012. ápr. 24. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez megnyugtat én 3 éven keresztül szerelmes voltam egy haveromba de folyton lepattintott. Aztán összejöttem a párommal, azóta kicsit se érdekel az a srác, sőt ha a világon csak ő lenne pasi akkor átpártolnék a homoszexuálisokhoz. Ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megerősítem ugyanezt.

30N

2012. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én barátommal is így van. Sőt el i csattant köztük néhány csók de végül nem lett belőle semmi, barátok maradtak. Rá másfél évre jöttem én. Eleinte fújtam a csajra és mindig lestem h miben lehet jobb mint én. Ez természetes reakció. A barátomnak is megmondtam h nem tök komolyan vagyok féltékeny de azért még utálom :D Aztán rájöttem h nem véletlen van velem a barátom. Meg h a csajnak is van azóta pasija már vagy 2 éve és szereti. Volt h együtt voltunk bulizni, tök rendes lány. A pasija meg az enyémnek a nyomába sem érhet :D Szóval szép lassan már nem vagyok rá féltékeny. Én amúgy nem vagyok féltékeny típus de ez beletelt egy időbe. Ez emberi dolog, nem az a baj h érzed, hanem h ha rosszul vezeted le. Én pl sosem szapultam a csajt vagy próbáltam elválasztani. Egyszer megmondtam h kicsit zavar de ne foglalkozzon vele. Ha csesztettem volna akkor elgondolkozhatott volna jogosan, minek van velem amikor még a barátait is elirigylem tőle, másrészt nincs annyi önbizalmam, h elhiggyem engem szeret. Ez az én sztorim :)

21L

2012. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén engem nem igazán izgatott még akkor sem mikor a lány megpuszilta a párom.Jóban vannak a mai napig,barátok ennyi.
2012. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy a barátom is néha "szapulja" a csajt, de kétlem hogy miattam, nyugtatásképpen. Nem szoktam róla beszélni, de ha találkozok vele akkor kicsit furán érzem magam, feszélyezve:/ de azt hiszem akkor ez nem nagy probléma:)
2012. ápr. 24. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:

az én barátom még járt is 2 évig a legjobb lánybarátjával... nem tudom mennyi idő míg úgymond ezt feldolgozom, de most még nagyon utálom a csajt :P:D


8 hónapja vagyunk együtt 20/L

2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a sráctól is.

Saját példa: a legjobb lénybarátomba fülig belezúgtam, a mai napig úgy érzem, hogy Ő volt számomra az igazi. Nem lett a dologból semmi, több, mint 4 év telt el azóta. Voltak nők az életemben, de a mai napig, csak egy szavába kerülne és ugranék.

2012. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőm legjobb barátjával jöttem össze, és hát elég sokat tudok a témáról. :) De attól, hogy nekik nem jött össze, attól még kettőnknek lehet jó. :)
2012. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom is jóideig szerelmes volt abba a lányba,akivel most már én is baráti viszont ápolok,sőt a lány férjével is. Nem igazán zavar,tudom hogy páromat rég nem érdekli,jól megvagyunk,és a lány is a férjével.


Nekem is van 2 fiúbarátom is,az egyikbe évekig szerelmes voltam mire kiderült hogy ő is a fiúkat szereti. A másikkal kis ideig együtt is voltunk,de kikészitettük egymást,barátként tökéletes,pasiként katasztrófa.

Páromat sem igazán zavarja,jól kijön velük.

2012. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!