Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ex-felesége meg szeretne...

Párom ex-felesége meg szeretne ismerni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, 1 hónappal a megismerkedésünk után párom elköltözött albérletbe. Mivel nem akartunk semmi elsietni, így nem költöztünk össze és a lányát sem ismertem meg. Most viszont már össze fogunk költözi, ők túl vannak a váláson és a párom szeretné, ha megismerném a lányát. Az anyja viszont ragaszkodik hozzá, hogy előbb találkozzunk hiszen tudni akarja, kivel lesz a gyereke akár egész hétvégén.


Vajon mi fog történni? Miket fog kérdezni, mondani? Ha támad, visszatámadjak?


2012. ápr. 25. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan áll hozzá, ne izgulj. A "rossz" exek általában látni se akarják az új nőt.
2012. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért támadna? Én a volt férjem összes feleségével /6 db/ jóban vagyok. Én sem adtam oda a fiamat, ameddig meg nem ismertem az aktuális feleségét.
2012. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
legyél kedves.ha támad ne támadj vissza semmi félképp. ne lógj a párodon de ha megakar csókolni ne utasítsd vissza.a nővel legyél kedves de ne képmutató és ne mutasd ki azt:hihi a férjed már az enyém:)! sok szerencsét.
2012. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális reakció, a helyében én is tudni szeretném, hogy kire bízom a gyermekem.

Állj hozzá normálisan.

2012. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nos én is egy éve vagyok együtt a párommal neki is szintén egy kislány és elvált. Rettegtem az első találkozástól, mert párom és az exe gyűlőlik egymást a nő ki akarja forgatni mindenéből konkrétan megmondta, ha koldus lenne ő lenne a legboldogabb.Ha visszük haza a kislányt és 5 percet késünk feljelentés stb. Ezt csak azért írom, hogy érzékeltessem a helyzet durvaságát. Szóval ilyen előzmények után rettegtem az első találkozástól. Aztán eljött a nagy nap és el sem hittem: kezet fogtunk egymásra mosolyogtunk én elmondtam neki, hogy csodás a kislánya ( már régebbről ismertem) és megköszöntem, hogy elengedi hétvégére. A nő teljesen le volt döbbenve ő már készült a megalázásomra tudván, hogy 19 évvel vagyok fiatalabb Tőle. Aztán visszahallottam másoktól, hogy azt mondta Rólam, hogy nagyon kedves, művelt lány vagyok az ex férjét még mindig nem szereti, de hogy én vagyok Neki, így a kislány bármikor jöhet. A tanácsom, mosolyogj, nyújts kezet, de ha ő a flegma, elutasító utat választja akkor te is válts stílust. Remélem segítettem:)
2012. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
OFF: 6 EX FELESÉG??? AZ IGEN...
2012. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

6 exfeleség ja :) Egy férfi aki biztos az érzéseiben :D

Én ezek után nem vennék rá mérget hogy nem lesz 8. is :)))

De bakker mennyibe kerülhetett az a 6 esküvő?az majdnem 10 millió ft :) !


(ezer bocsánat,nem akartam gonosz lenni,de majd leestem a székről amikor olvastam h 6x nősült vagy várj..te vagy a 7.akkor 7x!Ez nagyon durva)

2012. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb örülnöd kellene, hogy erdekli, ki vagy. Nem mellesleg, ha megismer, es latja, hogy emberböl vagy, valszeg kialakithattok normalis kapcsolatot is egymassal.

Meg ha csak a gyerek miatt is. A parom exe mai napig nem hajlando tudomast venni rolam, pedig minden masodik hetvegen itt vannak a gyerekei, es nyarom ket hetig együtt voltam a gyerekekkel nyaralni. Engem bant, de nem tehetek semmit.

Ugyhogy ne parazz, probalj meg jo benyomast tenni ra, allj pozitivan hozza, szerintem ö ugyanigy tart a talalkozastol, mint te. :)

2012. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)


Úgy tűnik, csak én vagyok ilyen negatív.

2012. ápr. 25. 19:45
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Semmi jóra
2012. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!