Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam és elmondjam neki?

Felhívjam és elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Szakított velem 2 hónapja,azóta nem beszéltünk és kerestük egymást,szeretem őt,szerintem még ő is engem!Úgy érzem el kell neki mondanom hogy még mindig nagyon szeretem!Vagy inkább ne?Nagyon hiányzik!Még neki sincs senkije úgy tudom
2012. ápr. 25. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha 2 hónapja ő szakított veled és azóta nem beszéltetek, miből gondolod hogy ő is szeret még téged?!
2012. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 20:29


Tudom!Büszkeségből nem keres!Csiripelték a madarak

2012. ápr. 25. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ,hogyan, miért szakítottatok...
2012. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 20:30


Nem volt csúny szakítás és igazából,valahogy nem tűnt véglegesnek!Amikor elváltak útjaink láttam rajta hogy szeret!A szakítást ne kérdezzétek,mert hülyeség miatt történt!Nem csaltuk meg egymást!

2012. ápr. 25. 20:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy érzem el kell neki mondanom!Nem érzek semmi haragot íránta,ugyan úgy szeretem!

Azt az ember érzi szerintem ha valami nem végleges,az el válás sem olyan volt!Valahogy úgy történt mintha azt mondanánk,hogy úgy is még látjuk egymást,és azt is éreztem hogy igazából nem akar ő szakítani de muszáj megtennie mert nincs más választás jelenleg!Azt hogy miért nincs azt hagyjuk inkább

2012. ápr. 25. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

szia, mondd el nekem...


végén egy búcsúszex? :D

2012. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki akar valamit, az (rövid időn belül) keresi a másikat.


Én nem hívnám fel.

2012. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 21:23


Igen de mivan ha ő is arra vár?

2012. ápr. 25. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy véletlenül nem Debrecenben laksz?
2012. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!