Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam barátnőmnek hogy...

Elmondjam barátnőmnek hogy csalják?

Figyelt kérdés

Elég gáz szituációba kerültem. Ma vittem a lányomat kardiológiára, és a barátnőm élettársa ott dolgozik mint ápoló.

Láttam, hogy az udvaron elkap egy nővérkét, beszélgetnek. El is indultam felé, de meggondoltam magam mikor nekiálltak csókolózni.

Lefényképeztem, első dühömben (régen lakótársam is volt a lány)

Itthon kezdtem gondolkodni:

Most fél éves a fiuk.

Barátnőm min. GYEDet kap.

A csaló fél szerinte az Igazi.

Fogalmam sincs mit tegyek!



2012. ápr. 3. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Én nem mondám
2012. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%
Kimaradnék ebből.Mondjuk eszembe nem jutott volna lefényképezni őket.
2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmondanám neki,már csak azért is,mert ezt elvárnám tőle is ha netán engem csalnának meg.
2012. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
névtelenül elküldeném neki a képet
2012. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az útólsóval. Én azért tettem ki a legjobb barátnőm szűrét mert nem mondta el nekem hogy a pasim megcsalt,egy évre rá kellett meg tudnom...
2012. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Én pedig a palival beszélnék. Elmondanám, mit gondol róla a barátnőd, hogy ő a nagy Ő, imádja. A kicsi gyerekének pedig ő lehet az egyetlen apukája.Szóval gondolkodjon, figyelek,és ha még egyszer ilyenen kapom, szólni fogok a barátnőmnek. Tekintsük ezt most botlásnak.
2012. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad

mármint veled értek egyet

2012. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el neki! Hiába érzi az igazinak, ha az a féreg megcsalja. Inkább a kegyetlen igazság, mint még több évnyi képzelt idill...


Az más kérdés, hogyan mondd el? Névtelenül, vagy sem? A kép mennyire sikerült jól? Egyértelműen kivehető? Mert ha már elé állsz, ne tudja megkérdőjelezni a tényeket.

2012. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a férfival beszélnék, hogy tudsz róla, és örülnél, ha kezdene valamit a helyzettel, mert a lelkiismereted elég rendesen dolgozik.
2012. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik barátnőm mesélte el, hogy megcsalt a exem. Látta egy másik csajjal csókolózni. Én hittem neki, pedig még fénykép se volt, aztán kidobtam a barátom, és életem legjobb döntése volt. Utána kiderültek a többi dolgai is...

Ha akkor nem mondja el, nem tudom meddig vagyunk még együtt, de én utólag is örülök neki, ogy felnyitotta a szemem.

2012. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!