Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt szerintetek elmondjam...

Ezt szerintetek elmondjam anyának?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor a fürdőszobában borotváltam a fanszőrzetemet, rám nyitott a nevelőapám és megkérdezte, hogy "Segítsek befejezni?".

Erre én elpirulva azt mondtam, hogy "köszönöm, nem kell"

Erre mosolyogva kiment a fürdőszobából.

(A fürdőszoba ajtót sajnos nem lehet becsukni mert néhány napja elromlott a zár, de a nevelőapám azt mondta, hogy majd megcsinálja.)


16/L


2012. ápr. 16. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Chh.. Te erre azt mondtad köszönöm nem kell? Én akkora pofont levágtam volna, annak a szemétnek arról kodul..

Anyukádnak mondd el azonnal, ez egy szemét pedofil állat.

Egy normális nevelőapa ilyet mond szerinted?

De te ugye ezt nem gondoltad normálisnak??

Nekem fura volt, hogy azt válaszoltad 'Köszönöm, nem kell' ezt még neked kell megköszönni?

Húú mekkora egy pedofil egy m*csok Istenem.. Rendesen felhúztam magam rajt.

14L

2012. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon zavarban voltam, és csak ennyit tudtam kinyögni.
2012. ápr. 16. 20:04
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Édes pofi. Mond el anyukádnak a történteket! Ha azt mondja, hazudsz, pucolj el, mert lesz ennek még folytatása is.
2012. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Említsd meg anyunak, de csak úgy, hogy mielőbb meg kell csinálni a zárat, ezért, meg ezért. Különösebben ne kommentáld a dolgot, mert nincs is mit.
2012. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát öhm... Én visszakézből vágtam volna pofon, persze csak egy igazán mélyről jövő meglepett sikolyt követően... Ez egyszerűen undorító, még akkor is, ha "csak" a nevelőapád. Én mindenképpen elmondanám anyukámnak, javaslom tedd meg te is. Egyszerűen nem normális, hogy egy felnőtt férfi ilyet mond egy fiatal lánynak, főleg hogy a nevelőapja. Egyébként világosítsd fel, hogy a kulturált emberek kopogni szoktak.
2012. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp mondd el!
2012. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy ezt miért csinálta mert anyuval jól meg vannak, és nekem is van barátom.
2012. ápr. 16. 20:13
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem csak az anyukádnak, hanem a rendőröknek is elmondanám! Ne legyen igazam, de ezzel még nincs vége a történetnek....
2012. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Normálisak vagytok??Nem történt semmi.Véletlenül rányitott,elviccelte a dolgot,kicsit sután,mert gondolom ő is zavarban volt,és ennyi.Rátok még senki nem nyitott rá egy családon belül??

Nem lesz folytatása,én nem kell róla beszélni.Ha lesz, majd akkor.Milyen emberek vagytok ti,hogy pofozkodtok , ráadásul egy apát,még ha nevelő is??nem mindenki romlott a velejéig.

2012. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Benyitni egy ajtón és aztán egy vicc elejtése után rögtön kimenni az nem bűncselekmény.
2012. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!