Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérem idegbeteg, motyog...

Testvérem idegbeteg, motyog utálatos kis?

Figyelt kérdés
9 éves lány de valami elmebeteg. Rosszabb, mint egy cgány. Ha olyan téma jön szóba ami neki nem tetszik akkor bekapcsol a mindenkit utálok üzemmódba, elkezdi a falat nézni akármit mond neki az ember csak bambul mintha meg se hallaná, iskolába provokálj a cgányokat (ami persze nem jó mert a kis hlye képes megveretni magát) nagyon okosnak hiszi magát közben meg b{szik tanulni. Kiskorában se volt ütve max kiabálva vele nem volt elhanyagolva (engem is ugyanazok neveltek fel mégse vagyok egy idegroncs, meg soha nem mondtam olyat anyámnak, hogy gyűlöllek , csak mert azt mondta ami nekem éppen nem tetszett.) Az a gond, hogy nagyon idegesítő és ezt nem akarja belátni, azt hiszi ő a kis hercegkisasszony és mindent megtehet. Én nem akarok vele veszekedni úgyse tudok rá hatni (csak addig jó a kapcsolatunk amíg valamit akar utána le se sz@r meg motyog az orra alatt ha olyat mondok ami neki nem tetszik.) Mit lehet csinálni ezzel a gyerekkel? HOl lett elrontva?? Körülbelül 1-2 éve kezdett ilyen lenni de most már nagyon elviselhetetlen ahogy ismerem a mai csajokat ha városon élnénk egy plázapcsa lenne belőle én meg azt nem akarom.
2012. ápr. 25. 20:17
 1/9 Easyryder válasza:
Hmm érdekes eset. Nem egyszer említetted roma barátainkat, nem lehetséges, hogy az iskolában van valami összetűzés amiről ti esetleg nem tudtok? Esetleg úgy érzi nem fordítotok kellő figyelmet rá. Sajnos nem vagyok pszichomókus, de ha nem láttok más megoldást akkor sajnos hozzá kell fordulni. Addig is próbáljátok meg a magnéziumban gazdag ételeket pl: teljes kiőrlésű kenyér, rizs, mogyorófélék. Nyugtató hatása van. Egy időben az én öcsém is ideges volt ezért ilyeneket etetett vele muter, meg valami szirupot (azt hiszem Halolaj, de utánajárok) ami nagyon hatásosnak bizonyult.
2012. ápr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Van olyan, hogy 1-2 hétig semmi jele az ilyen viselkedésnek aztán hirtelen rátör és egyben kiadja ami benne van.
2012. ápr. 27. 14:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Megint ugyanez. Jutalomkiránduláson volt aztán ahogy hazajött nem tud viselkedni (egyébként ha valahol odavan mindig ilyen mikor hazajön, olyan nagynak érzi magát csak mert a barátaival volt vagy nemtom) nem is köszönt de az a baj anyámék még csak meg se verik érte ráhagyják, csak rászólnak de ő meg dugja befelé a fülét (ÉRTITEK 9 ÉVESEN!!!) nem tudom mostmár komolyan kezdem azt hinni, hogy szellemi fogyatékos vagy valami elmebeteg. Az ilyenekből szoktak lenni a gyilkosok akik ilyen idegbetegek. Rá se lehet nézni ha az ember már nem úgy néz rá ahogy szeretné (speciel én) akkor már b@rom&rcúzik, obszcén szavakat használ. Igen én is voltam gyerek ugyanazok az emberek neveltek fel de ILYEN nem voltam. Mit lehet már ez ellen tenni? Ez már csak rosszabb lesz nem? Vagy ha nagyobb lesz felismeri a hibáit?
2012. máj. 9. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha enyhe autista lenne!

Ismerek aspergerest, hasonlóképpen viselkedik.

De persze lehet bármi más.

Figyelj, a tesója vagy. Tudom, hogy szar ügy, de mi lenne, ha elvinnéd fagyizni, és közben beszélnél a fejével. Ne üvölts és biztosítsd, hogy nem akarod bántani.

Mond el, hogy aggódsz a viselkedése miatt, nem érted, mitől változott meg ennyire.

Van egy másik tippem is, ami hasonlóképp erős személyiségváltozást okoz, de adja az ég, hogy nincs igazam.

2012. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Skizofréniára gondolsz?
2012. máj. 10. 07:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de ilyen stílusú tesót sem szeretnék ,mint te.Talán az erős, hogy ilyenekből szoktak lenni a gyilkosok...egyáltalán hány éves vagy, már ne haragudj?A szüleidnek van gondja a húgod viselkedésével, mert elsősorban az ő feladatuk, hogy kivizsgáltassák, vagy csak téged idegesít szimplán, hogy nem azt csinálja, amit te szeretnél.Kamaszodik, le se tojja, amit mondanak neki, lehet,hogy a suliban valami rossz társaságba keveredett, vagy nincsenek barátai, valami gondja van.De: ettől még nem autista, gyilkos, értelmi fogyatékos!És a "plázap..." most hogy jön ide, nem értem?-ha értelmi fogyatékos, akkor miért lenne plázap...?Abszolút értelmetlen egyébként ahogy fogalmazol, szerintem veled sincs minden rendben.szüleitek foglalkoznak veletek egyébként?
2012. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen foglalkoznak de engem már teljesen kikészített, szüleimet is néha de ők meg nem akarják verni (nem is mondtma , hogy azt kellene állandóan de egy két pofont én is kaptam annak idején )szerintem emiatt van már teljesen elkanászosodva. S igen ha látnád,hogy milyen idegbetegen viselkedik mikor HAZAJÖN a kirándulásból ahol a barátaival játszott hülyéskedett akkor te is meg lennél lepődve. Mindegy te ezt nem értheted, hagyjuk inkább.
2012. máj. 10. 07:27
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ahogy végig olvastam amit írtál meg a kommentjeid kb. az jutott eszembe amit az utolsó írt...

Csak megjegyezném hogy ahogy olvastam amiket írsz az jutott eszembe hogy te is ellettél kényesztetve azért. Figyelj a hugodnak vannak szülei akik neveljék, és az nem te vagy ahogy kivettem a szövegből.

2012. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen se hagyd magára ezt a lányt. Éreztesd vele hogy szereted, legyen tisztában vele hogy értékes (lehet hogy sokat okoskodik, ahogy te írtad de attól még nem biztos hogy el is hiszi magáról mennyire okos). Én ismertem egy lányt akit kb ebben a korban nagyon sokan kezdtek el cikizni a környezetében, meg minden (igaz ez másik szitu) és ezért hűvösebb is lett a környezetével stb... Szóval járj utána, hogy nincsenek e magánproblémái, és törődj vele sokat, rohadtul nem számít hogy melyik arcát mutatja felét. Ő a testvéred, és ha megnyílik előtted, később még igaz barátod is lehet.
2012. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!