Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha 16 évesen...

Szerintetek ciki ha 16 évesen a szüleim nem engednek szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Néha elengednek de csak éjjel 1 óráig. Míg a barátaim 3-4- ig is ott vannak. Tudom, hogy evvel csak jót akarnak de nem tudom megértetni velük, hogy néha én is szeretnék tovább bulizni. 16/L

2012. ápr. 25. 20:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem nem járok heti rendszereségel. 1 hónapban 1 esetleg 2 hétvégén megyek.És amint már mondtam nem utálom ezért a szüleimet csak én érzem kínosan magam mások előtt mikor kérdezik h mért kell olyan korán menyek vagy mért tűntem el olyan hamar.
2012. ápr. 25. 22:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább gyakorold a helyesírást bulizás helyett. Hidd el, többet érsz vele.
2012. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16 évesen én egyáltalán nem engednélek el bulizni, nem hogy hajnalig kimaradoznál. Felelőtlenek a szüleid.
2012. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A 3as hozzászóló túl sok jóban-rosszbant nézett! :D
2012. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!