Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Kilátástalan minden.

Figyelt kérdés
Nem kapok munkát, nincs normális iskolai végzettségem (estire szeretnék menni, de ugye az is borsos.) mindenhez pénz kell, az meg még úgy sincs. Olyan helyen lakok, ahol már kikészítenek idegileg, és nem tudok semmit sem lépni. Mihez kezdjek?
2012. ápr. 25. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy?

Miért nem mész külföldre dolgozni?

2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is kilátástalan.


Amúgy külföldre sem olyan egyszerű kimenni. Oda is kell pénz (tartalék), mert nem biztos, hogy rögtön találsz munkát, lakni is kell valahol, enni is kell.

2012. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék kimenni majd melózni, de igen, oda is kell pénz.

Meg azért így egyedül sem könnyű belevágni az ismeretlenbe.

2012. ápr. 25. 21:29
 4/9 anonim válasza:
És ha itt találnál társakat?
2012. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nem lenne rossz. :)
2012. ápr. 25. 21:36
 6/9 anonim válasza:
81%
Bizony ám :) Mi az úticél ? Jönne még valaki? ;)
2012. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 étoile et lune ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha 18-30 közötti, menj ki Au Pair-nek külföldre. Elég könnyű családot találni. Ha idősebb vagy, keress közvetítőirodák segítségével házvezetőnői állást. Habár nem írtad, fiú vagy-e vagy lány. Pasinak nem tudnék tanácsot adni azon kívül, hogy menj inkább nappalira, az kis híján ingyen van. Én sem kapok munkát, csak egy érettségim van, és én is estire akartam menni, merthogy az a 2 helyett csak 1 évig tart. Be is iratkoztam, mert úgy volt, hogy majd részletre tudom fizetni. Szerencsére végül nem jelentkeztek elegen, így nem indult. Jobb is, mert mégse lett volna rá pénz. Most Au Pair lehetőségeket nézek nyárra, hátha találok valamit, és várom a szeptembert, megyek nappalira, hiába két éves. Kell a szakma és kész.
2012. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 étoile et lune ***** válasza:
Jah, Au Pair-nek fiúk is mehetnek, csak kevesebb rájuk az igény.
2012. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha nem vesznek fel az Egyetemre, akkor én mennék.

Igaz, angol területre, mert úgy tudok.

2012. ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!