Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok haa 13 éves...

Mit csinálnátok haa 13 éves lányotokat egy pedofil 50 éves pasi akarná behálózni az oldalról? Bekapcsolva maradt a profilja és a pasitol kb 50 levél amiben találkozóra csábítja. Séta tanulás menjen el a lakására stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 09:02
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Remélem nemsokara becsenget hozzá a rendőrség.
2012. ápr. 26. 14:46
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
És lányoddal beszéltél már? Meghoztad az ítéletet?
2012. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, írd meg majd a fejleményeket, szerintem nem csak engem érdekel.

Egyébként mit mondtak a rendőrségen? Kimennek egyáltalán? Hiszen eddig lényegében nem csinált semmit a fickó, lehet bizonyítani, hogy ártani akart a lányodnak?

2012. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Csapdába csalnám. És egy roh@dékkal kevesebb lenne szabadlábon.
2012. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
majd írd le h mi lett
2012. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Undorítóak az ilyen emberek...

2012. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
5%

Én figyelném a lányom levelezését, és sms-eit is, és a találkozóra elkísérném a tudtán kívül magam, meg még 2-3 markos legény.


Aztán a kellő pillanatban színre lépnék, és kicsit elbeszélgetnék az emberkével.



Bár nem tudom ha valóban 50 éves.


Kérdéses, hogy egyáltalán van e még szexualitása.

A legtöbb pasinak már 45 évesen se áll fel.


Azért jobb odafigyelni a dolgokra.

2012. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
38%

10:12-es "Milyen fotókat tölt fel a lányod? Mert a mai 13 évesek úgy pózerkodnak, mint az utolsó k****ák... Gondolom nem egy ártatlan képe volt kitéve"


Már bocs, de lóf**t nem tudsz a pszichológiáról (az már csak mellékes, hogy a gyereket teszed felelőssé ennek a vadbaromnak a tetteiért). A pedofilok pont hogy nem a 25 évesnek öltöző tiniket szeretik, hanem a gyerekes külsejűeket (tudod egyáltalán, mit jelent a pedofil?)


Örülök, hogy megoldódni látszik a dolog, remélem, ha tényleg perverz ez az alak, akkor úgy ráijesztenek, hogy többé facebooknak a közelébe se megy.

2012. ápr. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írj, hogy mi lett a pasival! Remélem ennyi is elég neki, hogy börtönbe csukják.. Jó, tudom, hogy nem, de azért reménykedjünk..
2012. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Coralie, valami igazságod van a dologban, csakhogy az is igaz, hogy általában az ilyen fotókat feltöltő kislányok sokkal könnyebben utolérhetők, mint akiknek az adatlapja (és ezzel együtt általában az egész élete) szigorúbb szülői kontroll alatt van. Ezek a kislányok tűnnek olyannak, akik önállóan mozognak, akikkel esetleg kevesebbet törődnek otthon, akik elismerésre vágynak vagy egy felnőttre maguk mellé. Egyszerűen ideálisabb áldozatok, mint a visszafogottabb kortársaik.

Mivel a pedofilok 99%-a nem brutális eszközökkel (gyerekrablás stb.) "dolgozik", hanem éppen az itt is látható elcsábítással, ezért nagyon fontos nekik, hogy viszonylag könnyű és rizikómentes legyen az ügy.

2012. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!