Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ötlet lenne elmenni?

Nagyon rossz ötlet lenne elmenni?

Figyelt kérdés
Apa nem neged el majálisra, mert egy hónap szobafogságot kaptam, ami később még ki lett bűvítve. Szóval keddenként dolgozik, de az ő boltjában, és ott ő a főnök. Nem enged el egy délutánt se majálisra, pedig már 3 hete lesz, hogy nem voltam sehol. Szóval arra gondoltam, hogy magamtól elmennék. De ő ötig dolgozik, szóval úgy is lebuknék, hogy nem vagyok otthon. Akkor még egy hét szobafogságot kapnék, ami így már 1 hónap 3 hét lenne. Nem bírom ezt a bezártságot, hiányoznak a barátim.
2012. ápr. 27. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kaptál szobafogságot? Azért az 1 hó kicsit sok. Nagyon rossz voltál?
2012. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyával beszélj, talán megpuhitja apukád, legalább erre a napra.
2012. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,mit csináltál? Mert ez nagyon hosszú idő. Szerintem beszéld meg vele,de nem menj el
2012. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Anya csak annyit mond, h szivas, meg ez van.
2012. ápr. 27. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kaptál büntetést plusz még büntetést, a helyedben otthon maradnék, és megpróbálnék végre rendes gyerek lenni!
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!