Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet írni neki?

Rossz ötlet írni neki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja találkozgattam egy férfival, akinek barátnője volt. Több lett belőle, mint az elején gondoltuk. Kérlek ne ítéljetek el ezért, én sem vagyok büszke rá, hogy szerető lettem. Lényeg a lényeg, szakított a barátnőjével, akivel már akkor is rossz volt a kapcsolata, hogy engem megismert( szerintem). De utána nem akart velem sem összejönni, mert, hogy idő kell neki, nem is biztos még a döntésében és össze van zavarodva. Ez kb 2 hónapja volt. Tudom, ez tipikus béna duma, de nem tudok mit csinálni, én belezúgtam, pedig hónapokon át szenvedett, hogy hogyan döntsön, volt, hogy nem találkoztunk egy ideig, aztán megint újra keresett. Valamelyik nap véletlenül összefutottunk, de nem tudtunk normálisan beszélgetni, bár én nem is mentem oda hozzá, ő jött oda. Én azt hittem kínos és majd csak köszön és lelép. De vaamit azért dumáltunk, de egy két dolgot még megkérdeztem volna tőle. Nagyon szánalmas lenne, ha írnék neki, hogy hogy van, rendbe tette-e az életét stb. Találkozót nem javasolnék semmiképp, tehát nem azt írnám, hogy fussunk össze? Vagy ez nagyon kétségbeesett, hogy próbálom újra felvenni vele a kapcsolatot? Arra gondoltam, egyszer élünk, írok neki, max nem válaszol vagy elküld, soha többé nem látom, nincsenek közös ismerőseink, nem lesznek emberek, akik rajtam röhögnek emiatt. Vagy ne írjak, mondván, ha ő akarn bármit úgyis keresne? Csak tudni kell róla, hogy egy iszonyú balf@sz, töketlen, határozatlan, szerencsétlen. Ezeket mind ő mondta saját magáról.Nos?
2010. jún. 28. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy-életem-egy-halálom,írnék neki!!!!!!!
2010. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van,jobb ezt minél előbb tisztázni,legalább kiderül minden:)
2010. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi, de jó, azt hittem majd nekem ugranak sokan, hogy jaj ne legyél hülye, hol a női büszkeség nehogy írj már neki!


én is arra gondoltam, hogy egy laza, nem nyomulós üzenettel még talán nem alázom meg magam, végülis nem a 18. században élünk, hogy várjam, amíg a férfi keres.

2010. jún. 28. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Irj neki,hiszen szabad ember már,ha nem irnál bánnád egy életen át,mindig ott lenne egy mi lett volna ha... kérdés.
2010. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is írnék neki, de nem kérdezném meg, hogy hogy van, meg rendbe tette-e az életét. Csak annyit írnék amolyan laza kis stílusban, hogy örülök, hogy összefutottunk, és szántunk egymásra egy pár percet egy kis beszélgetés erejéig. Aztán majd ő eldönti, hogy megosztja-e veled, hogy rendbe tette az életét, vagy sem.
2010. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát jó, csak van bennem egy kis félsz, mert a "kapcsolatunk" alatt mindig ő kezdeményezett, ő írt nekem, és mondta is, hogy az volt bennem a vonzó, hogy nem én futottam utána. Aztán utoljára én írtam neki kemény 2 sms-t, miután szakított a barátnőjével, és utána mondta, hogy most ő nem keresne inkább...jó, persze lehet nem emiatt a két kis sms miatt nem keresett többet, hanem, mert padlón volt a szakítástól. az meg a másik, hogy ha csak addig kellekk, amíg nem futok utána, az már hosszú távon rég rossz.
2010. jún. 28. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
en nem irnek neki !ha a talalka utan nem fog keresni akkor tenyleg nem akar teged tobbe , te meg azzal hogy irsz neki magyaran talcan kinalod fel magad!hat te tudod...
2010. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Hát igazad van.Az én páromat azzal "győztem meg",hogy "futottam utána",és ez tetszett neki.Ahányan vagyunk,annyi félék vagyunk.

2010. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Arra gondoltam, egyszer élünk, írok neki, max nem válaszol vagy elküld, soha többé nem látom, nincsenek közös ismerőseink, nem lesznek emberek, akik rajtam röhögnek emiatt."
2010. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!